Euro
9.4774
0.32%
Dolar
7.8057
0.44%
Altın
461.89
0.34%
Borsa
1.331
0%
Bitcoin
151.303
1.00%
8ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 8 C
  Sibel Can'dan sert Engincan açıklaması

  Sibel Can'dan sert Engincan açıklaması

  Sibel Can'dan zehir zemberek açıklama...
  • 04.10.2013 - 13:45

  Sibel Can dan sert Engincan açıklaması #1

  Ünlü şarkıcı Sibel Can giydiği kıyafetlerle magazin gündemine oturan ve 'ikon' ilan edilen oğlu Engincan ile ilgili yazılı bir açıkla yaptı ve 'herkes kendine başka malzeme bulsun' dedi.

  İşte Sibel Can'ın yaptığı yazılı açıklama...

  Engincan, 21 yaşında Miami'de üniversite eğitimi alıyor ve okulun en başarılı öğrencilerinden biri. Türk olarak okulunda parmakla gösterilen iyi bir öğrenci her anne gibi oda benim gurur kaynağım.

  Engincan hiçbir zaman gündeme gelme derdinde olmadı ve hiç bir şekilde İKON olmaya meraklı biri değil. Gazetelerde böyle lanse edilmesi istemediği halde acımasızca eleştirilmesi bir anne olarak beni üzmeye başladı. Küçüklüğünden beri nerede kamera görse uzaklaşır.

  "BENİM OĞLUM İKON FALAN  DEĞİL"

  Bu kadar genç olmasına rağmen son derece olgun bir çocuk.

  Her insanın olduğunu gibi Engincan'ın da bir zevki var ve kendine yakıştırdığı şeyleri alıp giyiyor. Kimseye kendini beğendirme çabası yok, giyinirken 'o neder bu ne der' diye düşünmez. Kendi hoşuna giden şeyi giyer hatta ailede en hızlı karar verip giyinen odur. Hep bizim hazırlanmamızı bekler. Bu kadar konuşulmasını çok anlamsız buluyorum.

  Herkes kendine başka bir malzeme bulsun. Ülkemizde konuşucak başka birşey kalmamış gibi Engincan'ı konuşmaları bir anne olarak artık canımı sıkıyor. Kendilerine başka ikon bulsunlar, benim oğlum ikon falan değil...

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir