Euro
10.3214
-0.12%
Dolar
8.642
-0.09%
Altın
496.32
0.31%
Borsa
1.402
-0.53%
Bitcoin
291.459
2.97%
27ºC
İstanbul
Bulutlu 27 C
  Yıldız Tilbe'den Kudüs tepkisi

  Yıldız Tilbe'den Kudüs tepkisi

  ABD'nin Kudüs'ü İsrail'in başkenti olarak kabul etmesi kararını, "Kudüs konusunda Allah'ın dediği olur, olmuştur ve olacaktır. Yolları cehenneme kadar açık." sözleriyle yorumladı.
  • Haber Merkezi
  • 07.12.2017 - 13:08

  Yıldız Tilbe den Kudüs tepkisi #1

  Ünlü sanatçı Yıldız Tilbe, ABD Başkanı Donald Trump'ın ülkesinin Kudüs'ü başkent olarak tanımasına sosyal medyadan sert sözler söyledi.

  "YOLLARI CEHENNEME KADAR AÇIK"

  Tilbe, “Köpeklerin duası kabul olsaydı gökten kemik yağardı. Kudüs konusunda Allah’ın dediği olur, olmuştur ve olacaktır. Kudüs de, yeryüzü de, içindekilerle beraber Allah’ındır. Kur’an ve ayetler, kıyamete kadar olacakları söylemiş, içinde bunlar da var. Yolları cehenneme kadar açık, oradan sonrası yok.” ifadelerini kullandı.

  Yıldız Tilbe den Kudüs tepkisi #2

  "ALLAH HİTLER'DEN RAZI OLSUN" DEMİŞTİ

  Şarkıcı Yıldız Tilbe, daha önce de yine sosyal medya üzerinden İsrail'in Filistin halkına yönelik saldırılarına tepki göstermiş, "Allah Hitler’den razı olsun, Yahudiler’e az bile yapmış” demişti.

  Yıldız Tilbe den Kudüs tepkisi #3

  Ünlü sanatçı tepkiler üzerine ise, "Sadece Hitler’i karıştırdığım için pişmanım çünkü o da günümüzde zulüm yapan Yahudilerle aynı, hiçbir farkları yok.” açıklamasıyla geri adım atmıştı.

  Yıldız Tilbe den Kudüs tepkisi #4

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir