Euro
11.1924
1.02%
Dolar
9.6026
1.08%
Altın
553.67
1.55%
Borsa
1.48
1.68%
Bitcoin
587.499
-1.76%
14ºC
İstanbul
Güneşli 14 C

  Yönetmen Memduh Ün yoğun bakımda

  Yeşilçam'ın ünlü yönetmenlerinden Memduh Ün, geçirdiği rahatsızlık sonucu Bodrum'da yoğun bakıma kaldırıldı.
  • 29.01.2015 - 16:47
  Yönetmen Memduh Ün yoğun bakımda

  Yönetmen Memduh Ün yoğun bakımda #1

  Sinema oyuncusu Fatma Girik ile yaşamını sürdüren yönetmen Memduh Ün, geçtiğimiz günlerde rahatsızlanması üzerine Bodrum'daki özel bir hastaneye kaldırıldı.

  "AKCİĞERLERİNDE SIVI BİRİKMESİ VAR"

  Hastanede ilk tetkikleri yapılan Memduh Ün, sağlık durumunun kötüye gitmesi üzerine yoğun bakımda tedavi altına alındı. Bir süredir yoğun bakım ünitesinde tutulan Memduh Ün'ün sağlık durumuyla ilgili hastaneden açıklama yapıldı. Anesteziyoloji ve Reanimasyon Uzmanı Dr. Olcay Başak Kutluyurdu, yaptığı yazılı açıklamada, Ün'ün akciğerlerinde sıvı birikmesi, yüksek tansiyon, genel durumunda yaşa bağlı olarak gelişen sorunlar nedeniyle yoğun bakım ünitesinde tedavisine devam edildiğini kaydetti.

  "BİLİNCİ AÇIK VE KENDİNDE"

  Ün'ün bugün itibariyle genel durumunda iyiye gidiş olduğunu ifade eden Kutluyurdu, "Bilinci açık, kendinde ve uyanıktır. Hayati fonksiyonları stabil seyirdedir. Destek tedavilerimiz ve solunum desteğimiz halihazırda devam etmekte olup yakın takip altındadır" dedi. Öte yandan, Bodrum'da birlikte yaşadığı sinema sanatçısı Fatma Girik'in de Memduh Ün'ü hastanede yalnız bırakmadığı öğrenildi.

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir