Petrol
94.66
0.57%
Euro
18.2277
-0.07%
Dolar
17.9238
0.06%
Altın
1.023
0.02%
Borsa
275
0.00%
Bitcoin
418.425
0.44%
29ºC
İstanbul
Çok bulutlu 29 C

  Demet Akalın Deniz Seki'yi ziyarete gitti

  Ünlü şarkıcı Demet Akalın, Deniz Seki'yi ziyaret için izin aldı.
  • 25.02.2015 - 17:01
  Demet Akalın Deniz Seki'yi ziyarete gitti

  Pop müziği sanatçısı Demet Akalın, uyuşturucu madde bulundurma ve temin etme suçundan tutuklu bulunduğu cezaevinden sağlık sorunları nedeniyle sevk edildiği Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi'inde tedavi gören Deniz Seki’yi ziyaret etmek için Bakırköy Adalet Sarayı’na gelerek savcılıktan izin aldı.

  Demet Akalın Deniz Seki yi ziyarete gitti #1

  "HASTANEYE GİDİYORUM"

  Demet Akalın, bu sabah saatlerinde Bakırköy Adalet Sarayı’na gelerek, hastanede tedavi gören Deniz Seki’yi ziyaret edebilmek için cezaevlerinden sorumlu savcı Fuat Arı’nın odasına çıktı. Yaklaşık yarım saat adliyede kalan sanatçı Akalın çıkışta, Deniz Seki’yi hastanede ziyaret edebilmek için izin aldığını belirterek, "Arkadaşımı hastanede ziyarete gidiyorum" dedi.

  Akalın, bir gazetecinin, Deniz Seki’nin sağlık durumu ile ilgili bilgi alıp almadığını sorması üzerine, "Hiç bilgi alamadım, gidince öğreneceğim" dedi.

  PATOLOJİ SONUÇLARI MART AYINDA ÇIKACAK

  Alınan bilgiye göre Seki’nin sağlık durumunun iyi olduğu, yumurtalığında bulunan kistin dün sabah saatlerinde yapılan ameliyatla alınarak patoloji servisine gönderildiği ve sonuçların da mart ayında öğrenileceği belirtildi.

  PAZARTESİ GÜNÜ HASTANEYE KALDIRILMIŞTI

  Uyuşturucu madde bulundurma ve başkalarına temin etme suçlarından aldığı 6 yıl 3 aylık hapis cezası kesinleşen Deniz Seki, 15 Kasım 2014 tarihinde tutuklanarak Bakırköy Kapalı Cezaevi’ne konulmuş, yumurtalıklarında bulunan kist nedeni ile tedavi edilmek üzere geçtiğimiz pazartesi günü Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’ne kaldırılmıştı.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir