Petrol
97.92
-1.69%
Euro
18.4009
-0.71%
Dolar
17.9321
-0.03%
Altın
1.038
0.60%
Borsa
2864
-0.15%
Bitcoin
438.469
1.26%
24ºC
İstanbul
Açık 24 C
  Bizim Hikaye yılın dram filmi olmaya aday

  Bizim Hikaye yılın dram filmi olmaya aday

  Bizim Hikaye filmi iddialı geliyor. Filmde, darbeler ile hırpalanan bir ailenin inandığı değerler uğruna mücadele etmesini beyazperdede izleyeceksiniz.
  • 27.02.2015 - 11:59

  bizim-hikaye

  Bizim Hikaye, Türkiye’nin hüzün dolu günlerinin hikayesini anlatıyor. Filmde, darbeler ile hırpalanan bir ailenin inandığı değerler uğruna yaşadığı mücadeleler gözler önüne serilecek.

  BAŞROLDE İDDİALI İSİMLER

  Bizim Hikaye, 70’lerden günümüze gelen kurgusu ile seyirciyi içine alan yılın dram filmi olarak karşımıza çıkıyor. 27 Mart’ta vizyona girecek filmin başrollerini usta oyuncular Cansel Elçin, Haluk Piyes, Sera Tokdemir, Naz Elmas, Burcu Kıratlı, İbrahim Kendirci, Çiğdem Batur, Şebnem Dilligil ve Ahmet Mekin gibi ünlü isimler paylaşıyor.

  Bizim Hikaye filminin fragmanı HD

  FİLM MÜZİKLERİNE MUSTAFA CECELİ DOKUNUŞU

  Filmin müzikleri ise yaptığı aşk şarkıları ile beğeni toplayan Mustafa Ceceli’ye ait. Darbelerin getirdiği hukuksuzluklara direnen ve her ne olursa olsun yıkılmayan, acılarla daha da güçlenen bir ailenin hikayesinin işlendiği filmin senaryosu yaklaşık iki yılda yazıldı.

  Bizim Hikaye yılın dram filmi olmaya aday #2

  "ASLA VAZGEÇME"

  “Asla vazgeçme” diyen bir baba ve babasının davasına ömrünü adamış bir oğulun hikayesi izleyicinin karşısına çıkacak. Babasını bir hukuksuzluk sonucu sisteme kurban etmiş olan Ahmet, adaletin yerini bulması için çabalar. Film boyunca adaletsizlik ile hayat tercihlerini bile gözden çıkarmaktan kaçınmayan bir evladın hukuk ve duygu savaşını da izleyeceğiz...

  Bizim Hikaye yılın dram filmi olmaya aday #3

  BÜYÜLEYİCİ DOĞA ÇEKİMLERİ

  Yönetmen Yasin Uslu tarafından çekilen filmde özellikle Karadeniz sahneleri seyircileri büyüleyecek. Filmin toplamda 8 hafta süren çekimlerinin 3 haftası  Trabzon, Rize ve Sinop’ta gerçekleştirildi.

  Bizim Hikaye yılın dram filmi olmaya aday #4

  Filmin bir ilginç detayı ise Sera Tokdemir, yurt dışından getirilen özel bir maske ile filmdeki anne karakterinin hem otuzlu yaşlarını hem de altmışlı yaşlarını başarıyla canlandırıyor olması. Alaaddin Film tarafından yapımı üstlenilen film senenin iddialı yapımlarından biri.

  Bizim Hikaye yılın dram filmi olmaya aday #5


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir