Euro
10.795
0.42%
Dolar
9.2396
0.3%
Altın
530.88
0.59%
Borsa
1.433
0%
Bitcoin
593.035
-0.37%
11ºC
İstanbul
Açık 11 C
    2015 genel seçiminde TBMM'ye giren isimler

    2015 genel seçiminde TBMM'ye giren isimler

    AK Parti, CHP, MHP ve HDP'nin il il milletvekili listeleri belli oldu.
    • Ajanslar
    • 08.06.2015 - 07:03

    2015 genel seçiminde TBMM ye giren isimler #1

    İŞTE İL İL PARTİ PARTİ İSİM İSİM MİLLETVEKİLLERİ TAM LİSTESİ:

    ADANA 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

    AK PARTİ ADANA MİLLETVEKİLLERİ: Necdet Ünüvar, Fatma Güldemet Sarı, Sadullah Kısacık, Talip Küçükkan, Mehmet Şükrü Erdinç
    CHP ADANA MİLLETVEKİLLERİ: Elif Doğan Türkmen, Zülfikar İnönü Tümer, İbrahim Özdiş, Aydın Uslupehlivan
    MHP ADANA MİLLETVEKİLLERİ: Mevlüt Karakaya, Muharrem Varlı, Seyfettin Yılmaz
    HDP ADANA MİLLETVEKİLLERİ: Rıdvan Turan, Meral Danış Beştaş


    ADIYAMAN 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ ADIYAMAN MİLLETVEKİLLERİ: Ahmet Aydın, Adnan Boynukara, İbrahim Halil Fırat, Salih Fırat
    HDP ADIYAMAN MİLLETVEKİLLERİ: Behçet Yıldırım

    AFYONKARAHİSAR 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ AFYONKARAHİSAR MİLLETVEKİLLERİ: Halil Ürün, Ali Özkaya, Remziye Sıvacı
    MHP AFYONKARAHİSAR MİLLETVEKİLLERİ: Mehmet Parsak
    CHP AFYONKARAHİSAR MİLLETVEKİLLERİ: Burcu Kayıkcı

    AĞRI 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    HDP AĞRI MİLLETVEKİLLERİ: Leyla Zana, Berdan Öztürk, Dirayet Taşdemir, Mehmet Emin İlhan

    AKSARAY 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ AKSARAY MİLLETVEKİLLERİ: İlknur İnceöz, Nevzat Palta
    MHP AKSARAY MİLLETVEKİLLERİ: Turan Yaldır

    AMASYA 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ AMASYA MİLLETVEKİLLERİ: Mehmet Naci Bostan, Sait Yüce
    CHP AMASYA MİLLETVEKİLLERİ: Mustafa Tuncer

    ANKARA 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ ANKARA MİLLETVEKİLLERİ: Yalçın Akdoğan, Ahmet Gündoğdu, Ali İhsan Arslan, Jülide Sarıeroğlu, Murat Alparslan, Ertan Aydın, Tülay Selamoğlu, Emrullah İşler, Ahmet İyimaya, Lütfiye Selva Çam, Vedat Bilgin, Aydın Ünal, Ayhan Yılmaz, Mahmut Sami Mallı, Nevzat Ceylan
    CHP ANKARA MİLLETVEKİLLERİ: Ayşe Gülsün Bilgehan, Necati Yılmaz, Tekin Bingöl, Aylin Nazlıaka, Levent Gök, Ali Haydar Hakverdi, Bülent Kuşoğlu, Şenal Sarıhan, Murat Emir, Ahmet Haluk Koç, Nihat Yeşil
    MHP ANKARA MİLLETVEKİLLERİ: Yıldırım Tuğrul Türkeş, Zühal Topcu, Mustafa Erdem, Şefkat Çetin, Mustafa Mit
    HDP ANKARA MİLLETVEKİLLERİ: Sırrı Süreyya Önder

    ANTALYA 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ ANTALYA MİLLETVEKİLLERİ: Lütfi Elvan, Mustafa Köse, Hüseyin Samani, Gökcen Özdoğan Enç, Sena Nur Çelik
    CHP ANTALYA MİLLETVEKİLLERİ: Niyazi Nefi Kara, Deniz Baykal, Çetin Osman Budak, Mustafa Akaydın, Devrim Kök
    MHP ANTALYA MİLLETVEKİLLERİ: Mehmet Günal, Ahmet Selim Yurdakul, Tarkan Akıllı
    HDP ANTALYA MİLLETVEKİLLERİ: Hakkı Saruhan Oluç

    ARDAHAN 25. DÖNEMİ MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    HDP ARDAHAN MİLLETVEKİLİ: Taşkın Aktaş
    AK PARTİ ARDAHAN MİLLETVEKİLİ: Orhan Atalay

    ARTVİN 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ ARTVİN MİLLETVEKİLİ: İsrafil Kışla
    CHP ARTVİN MİLLETVEKİLİ: Orhan Atalay

    AYDIN 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    CHP AYDIN MİLLETVEKİLLERİ: Bülent Tezcan, Metin Lütfi Baydar, Hüseyin Yıldız, Mehmet Fatih Atay
    AK PARTİ AYDIN MİLLETVEKİLLERİ: Mehmet Sadım Atay, Abdurrahman Öz
    MHP AYDIN MİLLETVEKİLİ: Ali Uzunırmak

    BALIKESİR 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ BALIKESİR MİLLETVEKİLLERİ: Mahmut Poyrazlı, Sema Kırcı, Ali Aydınlıoğlu
    CHP BALIKESİR MİLLETVEKİLLERİ: Mehmet Tüm, Ahmet Akın, Namık Havutça
    MHP BALIKESİR MİLLETVEKİLLERİ: İsmail Ok, Recep Çetin

    BARTIN 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ BARTIN MİLLETVEKİLİ: Yılmaz Tunç
    CHP BARTIN MİLLETVEKİLİ: Muhammet Rıza Yalçınkaya

    BATMAN 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    HDP BATMAN MİLLETVEKİLLERİ: Ali Atalan, Saadet Becerikli, Ayşe Acar Başaran
    AK PARTİ BATMAN MİLLETVEKİLİ: Ziver Özdemir

    BAYBURT 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ BAYBURT MİLLETVEKİLİ: Naci Ağbal
    MHP BAYBURT MİLLETVEKİLİ: Karabey Kadri Karaoğlu

    BİLECİK 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ BİLECİK MİLLETVEKİLİ: Halil Erdemir
    CHP BİLECİK MİLLETVEKİLİ: Yaşar Tüzün

    BİNGÖL 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ BİNGÖL MİLLETVEKİLLERİ: Şebnem Koçakelçi, Enver Fehmioğlu
    HDP BİNGÖL MİLLETVEKİLİ: Hişyar Özsoy

    BİTLİS 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    HDP BİTLİS MİLLETVEKİLLERİ: Mizgin Irgat, Mahmut Celadet Gaydalı
    AK PARTİ BİTLİS MİLLETVEKİLİ: Vedat Demiröz

    BOLU 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ BOLU MİLLETVEKİLLERİ: Ali Ercoşkun, Fehmi Küpçü
    CHP BOLU MİLLETVEKİLLERİ: Tanju Özcan

    BURDUR 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ BURDUR MİLLETVEKİLİ: Reşat Petek
    CHP BURDUR MİLLETVEKİLİ: Mehmet Göker
    MHP BURDUR MİLLETVEKİLİ: Alparslan Ahmet Dursun

    BURSA 25. DÖNEMİ MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ BURSA MİLLETVEKİLLERİ: Mehmet Müezzinoğlu, Emine Yavuz Gözgeç, Cemalettin Kani Torun, Hüseyin Şahin, İsmet Su, Hakan Çavuşoğlu, Önder Matlı, Zekeriya Birkan, Bennur Karaburun
    CHP BURSA MİLLETVEKİLLERİ: Lale Karabıyık, Ceyhun İrgil, Orhan Sarıbal, Erkan Aydın, Nurhayat Altaca Kayıoğlu
    MHP BURSA MİLLETVEKİLLERİ: İsmet Büyükataman, Kadir Koçdemir, Tevfik Topçu
    HDP BURSA MİLLETVEKİLİ: Asiye Kolçak

    ÇANAKKALE 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    CHP ÇANAKKALE MİLLETVEKİLLERİ: Muharrem Erkek, Bülent Öz
    AK PARTİ ÇANAKKALE MİLLETVEKİLİ: Bülent Turan
    MHP ÇANAKKALE MİLLETVEKİLİ: İbrahim Kürşat Tuna

    ÇANKIRI 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ ÇANKIRI MİLLETVEKİLLERİ: Muhammet Emin Akbaşoğlu, Hüseyin Filiz

    ÇORUM 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ ÇORUM MİLLETVEKİLLERİ: Salim Uslu, Cahit Bağcı, Lütfiye İlksen Ceritoğlu Murt
    CHP ÇORUM MİLLETVEKİLİ: Tufan Köse

    DENİZLİ 25. DÖNEMİ MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ DENİZLİ MİLLETVEKİLLERİ: Nihat Zeybekci, Mehmet Yüksel, Bilal Uçar
    CHP DENİZLİ MİLLETVEKİLLERİ: Melike Basmacı, Kazım Arslan, Gülizar Biçer Karaca
    MHP DENİZLİ MİLLETVEKİLİ: Emin Haluk Ayhan

    DİYARBAKIR 25. DÖNEMİ MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    HDP DİYARBAKIR MİLLETVEKİLLERİ: İdris Baluken, Nursel Aydoğan, Nimetullah Erdoğmuş, Feleknas Uca, Altan Tan, Çağlar Demirel, Ziya Pir, İmam Taşçıer, Sibel Yiğitalp, Edib Berk
    AK PARTİ DİYARBAKIR MİLLETVEKİLİ: Cevdet Yılmaz

    DÜZCE 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ DÜZCE MİLLETVEKİLLERİ: Faruk Özlü, Fevai Arslan, Ayşe Keşir

    EDİRNE 25. DÖNEMİ MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    CHP EDİRNE MİLLETVEKİLLERİ: Okan Gaytancıoğlu, Erdin Bircan
    AK PARTİ EDİRNE MİLLETVEKİLİ: Şemsettin Emir

    ELAZIĞ 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ ELAZIĞ MİLLETVEKİLLERİ: Şuay Alpay, Metin Bulut, Serpil Bulut
    MHP ELAZIĞ MİLLETVEKİLİ: Yavuz Temizer

    ERZİNCAN 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ ERZİNCAN MİLLETVEKİLİ: Talha Erol Durmaz
    CHP ERZİNCAN MİLLETVEKİLİ: Erdoğan Özyalçın

    ERZURUM 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ ERZURUM MİLLETVEKİLLERİ: Efkan Ala, Adnan Yılmaz, Zehra Taşkeneslioğlu, İbrahim Aydemir
    MHP ERZURUM MİLLETVEKİLİ: Kamil Aydın
    HDP ERZURUM MİLLETVEKİLİ: Seher Akçınar Bayar

    ESKİŞEHİR 25. DÖNEMİ MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    CHP ESKİŞEHİR MİLLETVEKİLLERİ: Gaye Usluer, Utku Çakırözer, Cemal Okan Yüksel
    AK PARTİ ESKİŞEHİR MİLLETVEKİLLERİ: Nabi Avcı, Salih Koca
    MHP ESKİŞEHİR MİLLETVEKİLİ: Ruhsar Demirel

    GAZİANTEP 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ GAZİANTEP MİLLETVEKİLLERİ: Mehmet Şimşek, Abdülhamit Gül, Şamil Tayyar, Canan Candemir çelik, Abdullah Nejat Koçer, Mehmet Erdoğan
    MHP GAZİANTEP MİLLETVEKİLLERİ: Ümit Özdağ, Ertuğrul Tolga Orhan
    CHP GAZİANTEP MİLLETVEKİLLERİ: Mehmet Şeker, Mehmet Gökdağ
    HDP GAZİANTEP MİLLETVEKİLLERİ: Celal Doğan, Mahmut Toğrul

    GİRESUN 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ GİRESUN MİLLETVEKİLLERİ: Turhan Alçelik, Adem Tatlı
    CHP GİRESUN MİLLETVEKİLİ: Bülent Yener Bektaşoğlu
    MHP GİRESUN MİLLETVEKİLİ: Orhan Erzurum

    GÜMÜŞHANE 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ GÜMÜŞHANE MİLLETVEKİLİ: Kemalettin Aydın
    MHP GÜMÜŞHANE MİLLETVEKİLİ: Mustafa Canlı

    HAKKARİ 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    HDP HAKKARİ MİLLETVEKİLLERİ: Selma Irmak, Nihat Akdoğan, Abdullah Zeydan

    HATAY 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ HATAY MİLLETVEKİLLERİ: Adem Yeşildal, Orhan Karasayar, Mehmet Öntürk, Mehmet Alğan, Hacı Bayram Türkoğlu
    CHP HATAY MİLLETVEKİLLERİ: Hilmi Yarayıcı, Mevlüt Dudu, Serkan Topal, Birol Ertem
    MHP HATAY MİLLETVEKİLİ: Adnan Şefik Çirkin

    IĞDIR 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    HDP IĞDIR MİLLETVEKİLİ: Mehmet Emin Adıyaman
    MHP IĞDIR MİLLETVEKİLİ: İsa Yaşar Tezel

    ISPARTA 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ ISPARTA MİLLETVEKİLLERİ: Süreyya Sadi Bilgiç, Recep Özel
    MHP ISPARTA MİLLETVEKİLİ: Nuri Okutan
    CHP ISPARTA MİLLETVEKİLİ: İrfan Bakır

    İSTANBUL 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ İSTANBUL MİLLETVEKİLLERİ: İdris Güllüce, Mihrimah Belma Satır, Erol Kaya, Ahmet Berat Çonkar, Osman Can, Berat Albayrak, İsmet Uçma, Metin Külünk, Ravza Kavakcı Kan, Erkan Kandemir, Alev Dedegil, Mehmet Ali Pulcu, Hasan Sert, Hüseyin Yayman, Volkan Bozkır, Ayşe Nur Bahçekapılı, Ekrem Erdem, Aziz Babuşçu, Durmuş Alı Sarıkaya, Ethem Tolga, Şirin Ünal, Fatma Benli, Hüseyin Bürge, Sevim Savaşer, Haydar Ali Yıldız, Marka Eseyan, Mustafa Şentop, Özlem Zengin, Feyzullah Kıyıklık, Mehmet Muş, Mehmet Doğan Kubat, Tülay Kaynarca, Abdürrahim Boynukalın, Harun Karaca, Uğur Işılak, Mustafa Yeneroğlu, Mustafa Afşin Yazıcıoğlu, Mehmet Metiner, Halis Dalkılıç
    CHP İSTANBUL MİLLETVEKİLLERİ: Şafak Pavey, Gamze Akkuy İlgezdi, Gürsel Tekin, Barış Yarkadaş, Mehmet Akif Hamzaçebi, Mahmut Tanal, İlhan Kesici, Oğuz Kaan Salıcı, İhsan Özkes, Onursal Adıgüzel, Ali Özcan, Selina Doğan, Aykut Erdoğdu, Mustafa Sezgin Tanrıkulu, Dursun Çiçek, Süleyman Sencer AYata, Gülay Yedekci Arslan, Kadri Enis Berberoğlu, Didem Engin, Bihlun tamaylıgil, İlhan Cihaner, Engin Altay, Ali Şeker, Erdoğan Toprak, Eren Erdem, Murat Özçelik, Zeynel Emre, Mehmet Bekaroğlu
    MHP İSTANBUL MİLLETVEKİLLERİ: Edip Semih Yalçın, İzzet Ulvi Yönter, Uygar Suphi Aktan, Ekmeleddin Mehmet İhsanoğlu, Celal Adan, Murat Başesgioğlu, Meral Akşener, Atila Kaya, İsmail Faruk Aksu, Arzu Erdem
    HDP İSTANBUL MİLLETVEKİLLERİ: Selahattin Demirtaş, Hüda Kaya, Erdal Ataş, Turgut Öker, Filiz Kerestecioğlu, Sezai Temelli, Pervin Buldan, Garo Paylan, Abdullah Levent Tüzel, Ali Kenanoğlu, Emine Beyza Üstün

    İZMİR 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    CHP İZMİR MİLLETVEKİLLERİ: Selin Sayek Böme, Musa Çam, Ahmet Tuncay Özkan, Tacettin Bayır, Özcan Purçu, Ali Yiğit, Zeynep Altıok, Kemal Kılıçdaroğlu, Zekeriya Temizel, Mustafa Ali Balbay, Aytun Çıray, Kamil Okyay Sındır, Ali Engin
    AK PARTİ İZMİR MİLLETVEKİLLERİ: Veysel Eroğlu, Fatma Seniha Nükhet Hotar, Cemil Şeboy, Hüseyin Kocabıyık, Mustafa İbrahim Turhan, Nesrim Ulema, Hamza Dağ
    MHP İZMİR MİLLETVEKİLLERİ: Oktay Vural, Aslan Savaşan, Ahmet Kenan Tanrıkulu, Murat Koç
    HDP İZMİR MİLLETVEKİLLERİ: Ertuğrul Kürkçü, Müslüm Doğan

    KAHRAMANMARAŞ 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ KAHRAMANMARAŞ MİLLETVEKİLLERİ: Mahir Ünal, Nursel Reyhanlıoğlu, Veysi Kaynak, Sevde Beyazıt Kaçar, Mehmet Uğur Dilipak, Mehmet İlker Çitil
    MHP KAHRAMANMARAŞ MİLLETVEKİLLERİ: Fahrettin Oğuz Tor, Sefer Aycan

    KARABÜK 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ KARABÜK MİLLETVEKİLİ: Osman Kahveci
    MHP KARABÜK MİLLETVEKİLİ: Durmuş Yalçın

    KARAMAN 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ KARAMAN MİLLETVEKİLLERİ: Recep Konuk, Recep Şeker

    KARS 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    HDP KARS MİLLETVEKİLLERİ: Ayhan Bilgen, Şafak Özanli
    AK PARTİ KARS MİLLETVEKİLİ: Mehmet Uçum

    KASTAMONU 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ KASTAMONU MİLLETVEKİLLERİ: Mustafa Gökhan Gülşen, Metin Çelik
    MHP KASTAMONU MİLLETVEKİLİ: Emin Çınar

    KAYSERİ 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ KAYSERİ MİLLETVEKİLLERİ: Mehmet Özhaseki, Ahmet DOğan, Yaşar Karayel, Kemal Tekden, Havva Talay Çalık
    MHP KAYSERİ MİLLETVEKİLLERİ: Yusuf Halaçoğlu, Ali Kilci, Süleyman Korkmaz
    CHP KAYSERİ MİLLETVEKİLİ: Çetin Arık

    KIRIKKALE 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ KIRIKKALE MİLLETVEKİLLERİ: Kağan Köksal, Ramazan Can
    MHP KIRIKKALE MİLLETVEKİLİ: Seyih Ahmet Göçer

    KIRKLARELİ 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    CHP KIRKLARELİ MİLLETVEKİLLERİ: Türabi Kayan, Vecdi Gündoğdu
    AK PARTİ KIRKLARELİ MİLLETVEKİLİ: Hamdi Irmak

    KIRŞEHİR 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ KIRŞEHİR MİLLETVEKİLİ: Salih Çetinkaya
    MHP KIRŞEHİR MİLLETVEKİLİ: Cemil Yıldırım Türk

    KİLİS 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ KİLİS MİLLETVEKİLİ: Reşit Polat
    MHP KİLİS MİLLETVEKİLİ: Mustafa Yün

    KOCAELİ 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ KOCAELİ MİLLETVEKİLLERİ: Fikri Işık, Radiye Sezer Katırcıoğlu, Zeki Aygün, İlyas Şeker, Mehmet Akif Yılmaz, Cemalettin Kaflı
    CHP KOCAELİ MİLLETVEKİLLERİ: Fatma Kaplan Hürriyet, Haydar Akar, Tahsin Tarhan
    MHP KOCAELİ MİLLETVEKİLLERİ: Saffet Sancaklı,Lütfü Türkkan

    KONYA 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ KONYA MİLLETVEKİLLERİ: Ahmet Davutoğlu, Mustafa Baloğlu, Hüsnüye Erdoğan, Ziya Altunyaldız, Muhammet Uğur Kaleli, Leyla Şahin Usta, Mehmet babaoğlu, Abdullah Ağralı, Halil Etyemez, Rüveyde Gülseren Işık, Hacı Ahmet Özdemir
    MHP KONYA MİLLETVEKİLLERİ: Mustafa Kalaycı, Mustafa Sait Gönen
    CHP KONYA MİLLETVEKİLİ: Mustafa Hüsnü Bozkurt

    KÜTAHYA 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ KÜTAHYA MİLLETVEKİLLERİ: Mustafa Şükrü Nazlı, Vural Kavuncu, İshak Gazel
    MHP KÜTAHYA MİLLETVEKİLLERİ: Alim Işık

    MALATYA 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ MALATYA MİLLETVEKİLLERİ: Öznur Çalık, Taha Özhan, Mustafa Şahin, Nurettin Yaşar, Bülent Tüfenkci
    CHP MALATYA MİLLETVEKİLİ: Veli Ağbaba

    MANİSA 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ MANİSA MİLLETVEKİLLERİ: Recai Berber, Uğur Aydemir, Selçuk Özdağ, Murat Baybatur
    CHP MANİSA MİLLETVEKİLLERİ: Özgür Özel, Mazlum Nurlu, Tur Yıldız Biçer
    MHP MANİSA MİLLETVEKİLLERİ: Erkan Akçay, Zeynel Balkız

    MARDİN 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    HDP MARDİN MİLLETVEKİLLERİ: Mithat Sancar, Gülser Yıldırım, Erol Dora, Mehmet Ali Aslan, Enise Güneyli
    AK PARTİ MARDİN MİLLETVEKİLİ: Orhan Miroğlu

    MERSİN 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    CHP MERSİN MİLLETVEKİLLERİ: Hüseyin Çamak, Durmuş Fikri Sağlar,Aytuğ Atıcı
    AK PARTİ MERSİN MİLLETVEKİLLERİ: Mustafa Muhammet Gültak, Yılmaz Tezcan, Muhsin Kızılkaya
    MHP MERSİN MİLLETVEKİLLERİ: Oktay Öztürk, Baki Şimşek, Ali Öz
    HDP MERSİN MİLLETVEKİLLERİ: Dengir Mir Mehmet Fırat, Çilem Öz

    MUĞLA 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    CHP MUĞLA MİLLETVEKİLLERİ: Akın Üstündağ, Ömer Süha Aldan, Nurettin Demir
    AK PARTİ MUĞLA MİLLETVEKİLLERİ: Hasan Özyer, Hasan Kökten
    MHP MUĞLA MİLLETVEKİLİ: Mehmet Erdoğan

    MUŞ 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    HDP MUŞ MİLLETVEKİLLERİ: Burcu Çelik Özkan, Ahmet Yıldırım
    AK PARTİ MUŞ MİLLETVEKİLİ: Mehmet Emin Şimşek

    NEVŞEHİR 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ NEVŞEHİR MİLLETVEKİLLERİ: Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk
    MHP NEVŞEHİR MİLLETVEKİLİ: Mehmet Varol

    NİĞDE 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ NİĞDE MİLLETVEKİLLERİ: Alpaslan Kavaklıoğlu, Erdoğan Özegen
    MHP NİĞDE MİLLETVEKİLİ: Vedat Bayram

    ORDU 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ ORDU MİLLETVEKİLLERİ: Numan Kurtulmuş, Oktay Çanak, İhsan Şener
    CHP ORDU MİLLETVEKİLLERİ: Seyit Torun, Mustafa Adıgüzel

    OSMANİYE 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    MHP OSMANİYE MİLLETVEKİLLERİ: Devlet Bahçeli, Ruhi Ersoy
    AK PARTİ OSMANİYE MİLLETVEKİLLERİ: Suat Önal, Mucahit Durmuşoğlu

    RİZE 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ RİZE MİLLETVEKİLLERİ: Hasan Karal, Hikmet Ayar, Osman Aşkın Bak

    SAKARYA 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ SAKARYA MİLLETVEKİLLERİ: Ayşenur İslam, Mustafa İsen, Ali İhsan Yavuz, Recep Uncuoğlu, Ali İnci
    MHP SAKARYA MİLLETVEKİLİ: Zihni Açba
    CHP SAKARYA MİLLETVEKİLİ: Engin Özkoç

    SAMSUN 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ SAMSUN MİLLETVEKİLLERİ: Akif Çağatay Kılıç, Ahmet Demircan, Fuat Köktaş, Çiğdem Karaaslan, Hasan Basri Kurt
    CHP SAMSUN MİLLETVEKİLİ: Kemal Zeybek, Hayati Tekin
    MHP SAMSUN MİLLETVEKİLLERİ: Erhan Usta, Hüseyin Edis

    SİİRT 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    HDP SİİRT MİLLETVEKİLLERİ: Kadri Yıldırım, Hatice Seviptekin
    AK PARTİ SİİRT MİLLETVEKİLİ: Yasin Aktay

    SİNOP 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ SİNOP MİLLETVEKİLİ: Cengiz Tokmak
    CHP SİNOP MİLLETVEKİLİ: Barış Karadeniz

    SİVAS 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ SİVAS MİLLETVEKİLLERİ: İsmet Yılmaz, Hilmi Bilgin, Selim Dursun
    MHP SİVAS MİLLETVEKİLİ: Celal Dağgez
    CHP SİVAS MİLLETVEKİLİ: Ali Akyıldız

    ŞANLIURFA 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ ŞANLIURFA MİLLETVEKİLLERİ: Nureddin Nebati, Mehmet Kasım Gülpınar, Seyit Eyyüpoğlu, Mazhar Bağlı, Halil Özcan, Hamide Sürücü, Ahmet Eşref Fakıbaba
    HDP ŞANLIURFA MİLLETVEKİLLERİ: Osman Baydemir, Dilek Öcalan, İbrahim Ayhan, Leyla Güven, Ziya Çalışkan

    ŞIRNAK 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    HDP ŞIRNAK MİLLETVEKİLLERİ: Faysal Sarıyıldız, Leyla Birlik, Ferhat Encu, Aycan İrmez

    TEKİRDAĞ 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    CHP TEKİRDAĞ MİLLETVEKİLLERİ: Faik Öztrak, Candan Yüceer, Emre Köprülü
    AK PARTİ TEKİRDAĞ MİLLETVEKİLLERİ: Mustafa Yel, Ayşe Doğan
    MHP TEKİRDAĞ MİLLETVEKİLLERİ: Bülent Belen

    TOKAT 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ TOKAT MİLLETVEKİLLERİ: Coşkun Çakır, Celil Göçer, Fatma Gaye Güler
    MHP TOKAT MİLLETVEKİLİ: Abdurrahman Başkan
    CHP TOKAT MİLLETVEKİLİ: Orhan Düzgün

    TRABZON 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ TRABZON MİLLETVEKİLLERİ: Süleyman Soylu, Muhammet Balta, Ayşe Sula Köseoğlu, Adnan Günnar
    MHP TRABZON MİLLETVEKİLİ: Koray Aydın
    CHP TRABZON MİLLETVEKİLİ: Haluk Pekşen

    TUNCELİ 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    HDP TUNCELİ MİLLETVEKİLLERİ: Alican Önlü, Edibe Şahin

    UŞAK 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ UŞAK MİLLETVEKİLİ: Mehmet Altay
    CHP UŞAK MİLLETVEKİLİ: Özkan Yalım
    MHP UŞAK MİLLETVEKİLİ: Durmuş Yılmaz

    VAN 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    HDP VAN MİLLETVEKİLLERİ: Figen Yüksekdağ Şenoğlu, Lezgin Botan, Yurdusev Özsökmenler, Adem Özcaner, Tuğba Hezer, Selami Özyaşar, Remzi Özgökçe
    AK PARTİ VAN MİLLETVEKİLİ: Burhan Kayatürk

    YALOVA 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ YALOVA MİLLETVEKİLİ: Fikri Demirel
    CHP YALOVA MİLLETVEKİLİ: Muharrem İnce

    YOZGAT 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ YOZGAT MİLLETVEKİLLERİ: Abdülkadir Akgül, Ertuğrul Soysal, Yusuf Başer
    MHP YOZGAT MİLLETVEKİLİ: Sadir Durmaz

    ZONGULDAK 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    CHP ZONGULDAK MİLLETVEKİLLERİ: Şerafettin Turpcu, Ünal Demirtaş
    AK PARTİ ZONGULDAK MİLLETVEKİLLERİ: Hüseyin Özbakır, Faruk Çaturoğlu
    MHP ZONGULDAK MİLLETVEKİLLERİ: Zeki Çakan

    İlginizi Çekebilir


    Görüş Bildir