Dolar
7.3571
0.2206%
Euro
8.7139
0.4125%
Altın
1944.58
-0.4693%
Borsa
1083.83
-1.4932%
G. Altın
460.112
-0.1956%
Bitcoin
86968.09
2.1556%
25ºC
İstanbul
Güneşli 25 C
  Devlet Bahçeli: Atanamayan öğretmenler dağa mı çıksın

  Devlet Bahçeli: Atanamayan öğretmenler dağa mı çıksın

  MHP lideri Devlet Bahçeli, grup toplantısında partililere seslendi.
  • 29.01.2013 - 10:14
  Devlet Bahçeli: Atanamayan öğretmenler dağa mı çıksın

  Devlet Bahçeli: Atanamayan öğretmenler dağa mı çıksın #1

  Parti grubu konuşmasında atanamayan öğretmenleri dile getiren MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Atanamayan öğretmenler illa dağa mı çıkmalı?" dedi.

  İşte Bahçeli'nin konuşmasından önemli satır başları;

  Irak'ta meydana gelen kanlı saldırıyı lanetliyorum. Irak Türkmenleri kıyıma uğruyor. Bu durum insanlık vahşetidir. Bizim dualarımız onlarla. AKP hükümeti bu durumun peşini bırakmamalı ve suçluları bulmalıdır. Türkmenleri kaderlerine terk ettirmemelidir.

  ATANAMAYAN ÖĞRETMENLER DAĞA MI ÇIKMALI?

  Olumsuzluklardan dolayı MEB umutsuz, öğretmen, öğrenci umutsuz veli arasına sıkışıp kalmıştır. Eğitim hayatındaki sürekli oynamalar, baştan savma düzenlemeler öğrencileri, öğretmenleri ve aileleri şaşkına çevirmiştir.

  MEB'in, sorunları çözüme kavuşturulmazsa geleceğin daha kasvetli bir güzergaha sapacağı şimdiden görülmelidir. Atanamayan öğretmenler illa dağa mı çıkmalı?

  Öğretmenlerin sorunları kalıcı olarak giderilmeli. Atanamayan öğretmenlerin çileleri, insanlık onuru ile bağdaşmamaktadır. Atanamayan öğretmen meselesi bitirilmelidir. Erdoğan, atama bekleyen öğrtmenlerin feryatlarını duymalıdır. Bu öğretmenler seslerini duyurabilmek için dağa mı çıkmalı, İmralı sertifikası mı almalı.

  ÜLKEMİZ ZAYIFLATILIYOR

  Türkiye sürekli enerji kaybına uğramakta. Türk milletinin etrafındaki çember iyice daralmıştır. Tutarsız ve teslimiyetçi bir iktidar vardır. Hakaret ittifaklar, iş birlikçi cepheler oluşmuştur. AKP artık tehdit haline gelmiştir. Aramıza nifak tohumları sokma çabaları etkinlik kazanmıştır. Barış kelimesi altında ülkemiz zayıflatılıyor.

  Kurduğu silahlı örgüt PKK'yı sevk ve idare ederek ülkemizi bölmeye çalışan cani el üstünde tutulmaktadır. Bebek katili Başbakan'ın çözüm sırdaşı yapılmıştır. Başbakan'ın kanlı eylemleri görmezden gelmesi hiçbir şeyi değiştirmeyecektir.

  Görüş Bildir