Euro
8.8061
0.18%
Dolar
7.3176
0.3%
Altın
407.33
0.77%
Borsa
1.529
0.13%
Bitcoin
357.101
2.23%
9ºC
İstanbul
Bulutlu ve güneşli 9 C
  Mersin'de İP'in bir adayı daha DP'de

  Mersin'de İP'in bir adayı daha DP'de

  İyi Parti'nin Akdeniz Belediye Başkan adayı olarak duyurulan Akif Çiftçi de başvurusunu geç yapınca, Burhanettin Kocamaz gibi Demokrat Parti'den aday olacak.
  • AA
  • 21.02.2019 - 17:38

  Akif Çiftçi'nin adaylık başvurusunun da İyi Parti yetkilileri tarafından, 19 Şubat Salı günü saat 17.00'den sonra yapıldığı öğrenildi.

  "PARTİMİZDEN ADAY"

  Demokrat Parti Mersin İl Başkanı Tural Kadızade, Kocamaz gibi Çiftçi için de aynı sürecin işletildiğini ve kendisinin partilerinin Akdeniz Belediye Başkan adayları olduğunu belirterek, "Akif Çiftçi de partimizden aday." dedi.

  Bu arada, Burhanettin Kocamaz'ın adaylığı için Demokrat Parti Büyükşehir Belediye Başkanlığı adaylığından çekilen Pınar İvenç'in ise partisi tarafından merkez Mezitli ilçesinden aday gösterildiği öğrenildi.

  Mersin de İP in bir adayı daha DP de #1(Fotoğraf: Pınar İvenç)

  İVENÇ ADAYLIKTAN ÇEKİLDİ

  Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı ve İyi Parti Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhanettin Kocamaz'ın adaylık başvurusu, geç teslim edildiği gerekçesiyle kabul edilmemişti.

  Bunun üzerine yapılan görüşmeler sonucunda Pınar İvenç adaylıktan çekilmiş, yerine Kocamaz Demokrat Parti'den aday gösterilmişti.

  Kocamaz, DP'nin Mersin Büyükşehir adayı olduMersin de İP in bir adayı daha DP de #2

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir