taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.1019
Euro
6.6249
Altın
1645.71
Borsa
116829.39
Gram Altın
322.71
Bitcoin
59674.89

Sağlık Bakanı Müezzinoğlu Çanakkale'de teftişe çıktı

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Çanakkale’de güne erken başladı. Sabah namazını cemaatle kılıp çıkışta çorba içen Bakan Müezzinoğlu, daha sonra Devlet Hastanesi acil servisini gezdi.

04.03.2014 - 09:00..
Whatsapp ile paylaş

Sağlık Bakanı Müezzinoğlu Çanakkale'de teftişe çıktı

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, açılış ve temel atma törenlerine katılmak üzere dün akşam saatlerinde geldiği Çanakkale’de sabah namazını, Kordon boyundaki Necippaşa Camii’nde kıldı. Namaz çıkışında AK Parti Çanakkale Belediye Başkan Adayı Mehmet Daniş tarafından cemaate dağıtılan mercimek çorbasından almak için sıraya giren Müezzinoğlu, normalde her sabah güne erken başladığını belirterek, “Bugün Çanakkale’deyiz. Öğlen buradan ayrılacağımız için güne dışarıda başlayalım istedik” dedi.

ÇANAKKALE DEVLET HASTANESİ İNCELENDİ

Camiden sonra habersiz olarak Çanakkale Devlet Hastanesi acil servisine giden Bakan Müezzinoğlu, burada tedavi gören hastalarla görüştü. Bakan Müezzinoğlu’nun girdiği acil servise gazeteciler alınmadı. Hastaneden memnun ayrıldığı gözlenen Müezzinoğlu, daha sonra kaldığı otele geçti. Bakan Mehmet Müezzinoğlu, açılış ve temel atma törenlerine katıldıktan sonra Çanakkale’den ayrılacak.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir