Euro
10.1122
1.28%
Dolar
8.3726
0.81%
Altın
478.55
0.43%
Borsa
1.345
1.1%
Bitcoin
411.151
-8.99%
18ºC
İstanbul
Çok bulutlu 18 C
  Doktor Öz THY uçağında havadan yayın yaptı

  Doktor Öz THY uçağında havadan yayın yaptı

  ABD’de yaşayan ünlü Türk kalp cerrahı Prof.Dr.Mehmet Öz, Türk Hava Yolları uçağından 10 bin metre yükseklikte yayın gerçekleştirdi.
  • 24.07.2017 - 13:07

  THY YOLCULARINA, SAĞLIKLI YAŞAM ÖNERİLERİ SUNACAK

  Türk Hava Yolları, dünyaca ünlü "The Dr. Oz Show" programının yapımcı ve sunucusu Dr. Mehmet Öz ile yolcularının seyahatlerini daha rahat ve sağlıklı geçirmelerini hedefleyen “Fly Good Feel Good”projesi kapsamında önemli bir işbirliğine imza attı. Bu işbirliği çerçevesinde Dr. Öz, dünyada en fazla ülkeye uçan havayolu şirketi Türk Hava Yolları’nın yolcularına sağlıklı beslenme ve egzersiz tavsiyelerinde bulunacak.

  Projede, Türk Hava Yolları resmi sitesi, sosyal medya hesapları ve uçak içi eğlence sistemleri üzerinden gösterimi yapılan uzman tavsiyelerinin bulunduğu kısa videolar ve basılı materyaller yer alıyor.

  Doktor Öz THY uçağında havadan yayın yaptı #1

  NEW YORK UÇAĞINDA YOLCULARA SÜRPRİZ YAPTI

  İşbirliği kapsamında Dr. Öz, İstanbul'dan New York'a giden TK01 sefer sayılı uçuşta, pilotların, kabin ekibinin ve Uçan Şefin (Flying Chef) de yardımıyla, şov programı “The Dr. Oz Show” ve "Fly Good Feel Good" projesinin içerik çekimlerinden önce yolculara büyük bir sürpriz yaptı. Dr. Öz, bu özel uçuş deneyiminde, uçak içi eğlence sistemi üzerinden sağlıklı yaşam çağrısı yapan mesajlar ve küçük hediyelerle yaklaşık 300 yolcuya oldukça keyifli dakikalar yaşattı.

  Doktor Öz THY uçağında VİDEO

  Doktor Öz THY uçağında havadan yayın yaptı #2

  YOLCULARIMIZ THY İLE UÇMANIN AYRICALIĞINI YAŞAYACAK

  Uçuşun öncesinde Dr. Mehmet Öz ile bir araya gelen Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı M. İlker Aycı, "Temel ilkelerimizin başında misafirlerimize sunduğumuz marka deneyimini sürekli geliştirmek ve bu sayede uçuşlarının her anını daha konforlu ve keyifli hale getirmek geliyor. Uçuş deneyimleri boyunca onlara kendilerini iyi hissettiriyor olmak, ödüllü hizmet anlayışımızın önemli bir parçası. Dr. Öz, misafirlerimizin Türk Hava Yolları ile uçma ayrıcalığını uçak içinde daha güçlü yaşayabilmeleri için özel bir atmosfer oluşturacak.” dedi.

  Doktor Öz THY uçağında havadan yayın yaptı - VİDEO

  DR. ÖZ: THY'NİN MARKA DENEYİMİ DAHA DA YUKARILARA TAŞINACAK

  Dr. Öz ise; "Türk Hava Yolları, uçak içinde farklı hizmet anlayışı ve mükemmel ikramları ile dünyaca ünlü ve ödüllü bir havayolu. Fly Good Feel Good ise, yolcuların uçuş deneyimlerinin sağlık ve zindelik boyutuna eğilen etkileyici bir proje. Projenin, Türk Hava Yolları marka deneyimini daha da yukarılara taşıyarak, yolculara gösterilen özeni ortaya koyması açısından çok güzel bir örnek olduğunu düşünüyorum.” dedi.

  Doktor Öz THY uçağında havadan yayın yaptı #3

  UÇAN DOKTOR UYGULAMASI BAŞLADI

  Türk Hava Yolları, "Fly Good Feel Good" projesi kapsamında ayrıca, programa kaydolarak uçuşlarında ekstra mil kazanabilen doktorların, uçakta doktora ihtiyaç duyulması durumunda görev almalarını sağlayan, gönüllülük esasına dayalı "Uçan Doktor (Flying Doctor)" uygulamasını da başlattı. Türk Hava Yolları, projenin ileriki aşamalarında yolcu memnuniyetini daha da yukarılara taşımaya ve yolcularını sağlıklı yaşama özendirici tavsiyelerde bulunmaya devam edecek.

  Doktor Öz THY uçağında havadan yayın yaptı #4

  Doktor Öz THY uçağında havadan yayın yaptı #5

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir