Petrol
101.34
0.65%
Euro
17.6108
0.36%
Dolar
17.2245
0.05%
Altın
965.85
0.33%
Borsa
2408
-1.53%
Bitcoin
350.688
2.65%
22ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 22 C

  THY'den duygulandıran Öğretmenler Günü sürprizi

  THY, aktif pilotluk kariyeri sonrasında kurum bünyesinde uzun yıllar öğretmen pilot olarak görev yapan Selahattin Onan için Öğretmenler Günü'nde duygulandıran bir etkinliğe imza attı.
  • İHA
  • 24.11.2018 - 15:04
  THY'den duygulandıran Öğretmenler Günü sürprizi

  24 Kasım Öğretmenler Günü’nde Türk Hava Yolları (THY), kaptanların öğretmeni olarak anılan Selahattin Onan’ın Öğretmenler Günü'nü, yolcu olarak yer aldığı uçuşta kutladı.

  Duygusal anların yaşandığı o görüntüler Türk Hava Yolları’nın sosyal medya hesaplarından "Hayat yolculuğumuzun pilotları öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutlarız" sözüyle paylaşıldı.

  PİLOT OĞLU KOKPİTTEN KABİNDEKİ BABASINA SESLENDİ

  Uçakta bulunan Selahattin Onan kaptana bir sürpriz de kendisi gibi Türk Hava Yolları’nda pilot olarak görev yapan oğlu Mithat Okan Onan’dan geldi.

  THY den duygulandıran Öğretmenler Günü sürprizi #1

  Selahattin kaptanın yolcu olarak yer aldığı tarifeli seferin, pilotu olarak uçuşta yer alan Mithat Okan Onan, kokpitten kabine bağlanarak babasının Öğretmenler Günü'nü kutladı.

  GÖZYAŞLARINI TUTAMADI

  Bu sırada duygusal anlar yaşayan Selahattin Onan, gözyaşlarını tutamadı. Daha sonra ellerindeki çiçeklerle Türk Hava Yolları’na uzun yıllardır emek veren Selahattin kaptanın yanına gelen pilotlar da THY adına Öğretmenler Günü'nü kutladı.

  THY den duygulandıran Öğretmenler Günü sürprizi #2

  Bu sırada uçakta bulunan yolcular da alkışlayarak sürprize eşlik etti. Bazı yolcuların ise duygusal anlar yaşadığı görüldü.

  THY den duygulandıran Öğretmenler Günü sürprizi #3

  THY'den duygulandıran öğretmenler günü sürprizi

  THY den duygulandıran Öğretmenler Günü sürprizi #4

  THY den duygulandıran Öğretmenler Günü sürprizi #5


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir