Euro
9.3516
-0.39%
Dolar
7.8137
-0.74%
Altın
449.33
-1.9%
Borsa
1.329
-1.02%
Bitcoin
139.253
4.61%
9ºC
İstanbul
Yer yer bulutlu 9 C

  Facebook, yeni arkadaşlık uygulamasını yayınladı

  Facebook, Facebook Dating adında yeni bir arkadaşlık uygulaması duyurdu.
  • Haber Merkezi
  • 06.09.2019 - 09:53
  Facebook, yeni arkadaşlık uygulamasını yayınladı

  Son yıllarda birçok gizlilik skandalına imza atması nedeniyle kullanıcıların güvenini kaybeden Facebook, şimdi de arkadaşlık uygulaması işine giriyor. Bugünden itibaren ABD'de kullanıma sunulan Facebook Dating isimli uygulama, Tinder gibi arkadaşlık uygulamalarının en büyük rakibi olmaya hazırlanıyor.

  Facebook Dating, doğrudan Facebook profilinizdeki bilgileri kullanarak en iyi eşleşen arkadaşları karşınıza çıkarmayı vadediyor.

  facebook

  INSTAGRAM İLE BAĞLANTILI OLACAK

  Facebook Dating uygulaması ile Instagram birbiri ile uyumlu bir şekilde çalışacak. Örneğin kullanıcılar, Instagram'daki gönderilerini uygulamadaki profillerinde gösterebilecek. Kullanıcılar, yıl sonuna doğru ise Instagram gönderilerini ve hikayelerini Facebook Dating profiline ekleme şansına sahip olacak.

  Son yıllarda kullanıcı verilerini sızdırma skandallarıyla bilinen Facebook'un, arkadaşlık uygulamasına ne kadar güvenebileceğiniz ise tamamen size kalmış.

  dacebook

  Facebook Dating uygulaması ABD'nin yanı sıra Arjantin, Bolivya, Brezilya, Kanada, Şili, Kolombiya, Ekvador, Guyana, Laos, Malezya, Meksika, Paraguay, Peru, Filipinler, Singapur, Surinam, Tayland, Uruguay ve Vietnam’da kullanıcılara sunulmuş durumda. Uygulamanın 2020'nin başlarına doğru Avrupa ülkelerinde kullanıma açılması bekleniyor.

  Aşağıdaki bağlantıdan Ensonhaber Teknoloji Instagram hesabını takip ederek güncel teknoloji haberlerine anında ulaşın.

  @eshteknoloji

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir