Euro
10.0365
-0.32%
Dolar
8.4381
-0.21%
Altın
492.59
-0.93%
Borsa
1.393
0.09%
Bitcoin
343.197
2.14%
28ºC
İstanbul
Açık 28 C
  Facebook'un iOS sürümü çok yakında karanlık moda kavuşacak

  Facebook'un iOS sürümü çok yakında karanlık moda kavuşacak

  Facebook'un iOS sürümüne ait karanlık modun, ekran görüntüleri yayınlandı.
  • Haber Merkezi
  • 22.04.2020 - 14:34

  WhatsApp ve Instagram gibi popüler uygulamaları bünyesinde barındıran Facebook, karanlık mod özelliğini kademeli olarak kullanıcılara sunmaya devam ediyor.

  Daha önce Instagram, WhatsApp ve Messenger için bu özelliği yayınlayan şirket, şimdi de Facebook'un iOS sürümüne karanlık mod özelliğini getirecek.

  WABetaInfo tarafından paylaşılan ekran görüntüleri, karanlık modun Facebook uygulamasının iOS sürümünde nasıl görüneceğini gösteriyor.

  facebook

  Facebook'un iOS uygulamasına gelecek olan karanlık moda yakından baktığımızda, genellikle gri ağırlıklı renklerin kullanılacağını görüyoruz.

  İSTEĞE BAĞLI OLACAK

  iOS kullanıcıları uygulamadaki karanlık modu istedikleri zaman etkinleştirebilecek veya devre dışı bırakabilecek. Uygulama aynı zamanda işletim sistemindeki genel karanlık mod ayarınıza da otomatik uyum sağlayacak.

  facebook

  Facebook, aylardır üzerinde çalışığı karanlık modun iOS kullanıcılarına ne zaman sunulacağına dair henüz bir açıklama yapmış değil. Ancak yeni ekran görüntülerinin ortaya çıkması, iOS kullanıcılarının pek de fazla beklemeyeceği anlamına geliyor.

  Instagram: @eshteknoloji

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir