Euro
15.2716
0.84%
Dolar
13.4717
0.71%
Altın
793.5920
0.46%
Borsa
2,011.16
-0.15%
Bitcoin
491.180
-6.25%
2ºC
İstanbul
Çok bulutlu 2 C

  Spider-Man: Miles Morales oyununun oynanış videosu yayınlandı

  Sony'nin özel oyunlarından biri olan Spider-Man: Miles Morales, PlayStation 5 konsolundaki oynanış görüntüleriyle karşımıza çıktı. İşte yeni Spider Man oyunundan ilk görüntüler...
  • Haber Merkezi
  • 17.09.2020 - 14:30
  Spider-Man: Miles Morales oyununun oynanış videosu yayınlandı

  Sony, dün akşam düzenlediği etkinlikte PlayStation 5'in fiyatı ile birlikte, konsolda yer alacak bazı oyunlara dair yeni videolar da paylaştı.

  Bu oyunlardan biri olacak ve PlayStation 5 kullanıcılarına özel olarak sunulacak Spider-Man: Miles Morales'in heyecan veren oynanış videosu yayınlandı.

  Spider-Man: Miles Morales’in oynanış videosu

  PLAYSTATION 5'İN GÜCÜNÜ HİSSETTİRECEK

  Yayınlanan videoya baktığımızda, Miles’ın Tinkerer adında yeni bir çeşit düşman ile karşı karşıya kaldığını görüyoruz. PlayStation 5'in tüm gücünden yararlanacak yeni oyun, başta aksiyon sahneleri olmak üzere grafikleri çok güçlü bir oyun olarak karşımıza çıkacak.

  Ayrıca bu oyunda Miles’in Peter Parker’a göre çok daha farklı bir karakter olduğu gözlemleniyor.

  7 dakikadan uzun olan videoda, oyunun film sahnelerini aratmayacak grafiklere sahip olması herkesin çok büyük bir beklenti içine girmesini sağladı.

  spider-man

  MARVEL'S SPIDER-MAN: MILES MORALES NE ZAMAN YAYINLANACAK?

  PlayStation 5 için oldukça fazla önem arz eden Spider-Man: Miles Morales, yapılan açıklamalara göre 2020 yılının sonlarında satışa sunulacak

  Büyük bir şehirde istediğiniz her türlü akrobatik hareketi yapacağınız, ağlarınızı fırlatın gezebileceğiniz ve büyük mücadele içine girebileceğiz oyun, yalnızca PlayStation 5 için değil, PlayStation 4 için de yayınlanacak.

  spider-man

  Instagram: @eshteknoloji


  Görüş Bildir