taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.7481
6.3408
1470.95
103780.58
271.762
49748.74

Umre için biriktirdiği altınları düşürdü

Ümraniye'de Arzu Tunç, umre için biriktirdiği 5 Reşat altınını çay bahçesinde düşürdü. Altınları alan kişiyi güvenlik kamerasından tespit eden Tunç, parasının geri gelmesini bekliyor.

İHA | 04.07.2019 - 12:41..
Whatsapp ile paylaş

Vefat eden eşinden kalan emekli maaşı ile geçinen ve tek başına yaşayan Arzu Tunç, geçtiğimiz hafta bir çay bahçesine gitti. Burada büfeden çay almak için ilerleyen 67 yaşındaki Arzu Tunç, yürürken üzerinde bulunan Reşat altınlarını düşürdü.

Umre için biriktirdiği altınları düşürdü VİDEO

EVE GİDİNCE FARK ETTİ

Altınlarını düşürdüğünü ise eve geldikten sonra fark eden Arzu Tunç, bunun üzerine gittiği yerleri araştırmaya başladı. Çay bahçesinin kameralarına baktıran Arzu Tunç, altınlarını büfenin yanında düşürdüğünü ve bu altınları da cep telefonu ile konuşan bir kişinin cebin koyduğunu gördü. İhtiyar kadın, güvenlik kameraları tarafından kaydedilen olayın ardından polis merkezine giderek başvuruda bulundu.

Arzu Tunç, olayın ardından on gün geçmesine rağmen hala bulunamayan şahsa ise çağrıda bulunarak, umreye gitmek için biriktirdiği altınlarını geri getirmesini istedi.

Umre için biriktirdiği altınları düşürdü

"ALTINI ALDI, CEBİNE KOYDU"

Yaşadıklarını anlatan Arzu Tunç, “Çay bahçesinde çay içmek için gitmiştim. Orada üzerimden akmış düşmüş. Hiç fark etmedim tabii. Eve gelince zinciri kalmış üzerimde. Zincirini görünce aradım bulamadım evde. Sonra gittiğim yerlere sordum. Sonra kamerası varmış oranın. Kameralara baktılar. Bir şahıs geldi, düşürdüğüm altını oradan aldı. Düşürdüğümü görüyorlar orada,yani kamerada belli. Altını aldı, cebine koydu. Ben hiç fark etmedim yani onun aldığını.” şeklinde konuştu.

Umre için biriktirdiği altınları düşürdü

"10 BİN LİRA DEĞERİNDE"

Olayın ardından polise gittiğini ve görüntüler olmasına rağmen bulunamadığını ifade eden Arzu Tunç, “Altınlar beşi bir yerde Reşat altını. Değeri 2 bin liradan beş adetti. O da yaklaşık 10 bin lira değerinde. Ben onu umre için biriktirmiştim. Çok üzüldüm. İnşallah bulunur. Allah merhamet versin o beye de. Getirir inşallah.” diye konuştu.

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir