Petrol
94.2
-4.02%
Euro
18.2948
-0.58%
Dolar
17.9538
0.12%
Altın
1.028
-1.10%
Borsa
2857
-0.25%
Bitcoin
438.017
-0.73%
24ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 24 C

  Bolu'da kız kaçıran adam babaya inek teklifinde bulundu

  Bolu'da, 16 yaşındaki C.B. bir ay önce kendisinden 10 yaş büyük erkek arkadaşı tarafından kaçırıldı.
  • 10.04.2014 - 11:11
  Bolu'da kız kaçıran adam babaya inek teklifinde bulundu

  Bolu da kız kaçıran adam babaya inek teklifinde bulundu #1

  16 yaşındaki kaçırılan kızın babası Mustafa Başaran, kızının evlenmesi için erkek arkadaşının ailesinin kendisine 5 bin lira para ve bir inek teklifinde bulunduğunu belirtti.

  "KIZIMIN EVE GELMESİNİ İSTİYORUM"

  Baba, açıklamasında "O henüz 16 yaşında ve evlenecek yaşta değil. Benim kızım hayvan değil ki satayım. Ben kızımın evlenmesini değil, evine gelmesini istiyorum" dedi. Bolu'nun Tetemeleçele Köyü'nde oturan C.B, 8 Mart akşamı kendisinden 10 yaş büyük olan erkek arkadaşı R.Z. tarafından kaçırıldı.

  "KIZIM İÇİN 5 BİN LİRA VE BİR İNEK TEKLİF ETTİLER"

  Olayın ardından C.B.'nin babası Mustafa Başaran jandarmaya giderek şikayetçi oldu. Bir aydır kızından haber alamadığını ve endişe ettiğini belirten Mustafa Başaran, "Kızım komşu köyde bulunan R.Z. adlı kişi tarafından 8 Mart akşamı gece saat 23.00 sıralarında motosikletle kaçırıldı. O günden sonra kızımdan bir daha haber alamadım. Kızımın birlikte olduğu çocuğun ailesi hakkında şikayetçi olmama rağmen hala kızıma ulaşamıyorum. O henüz 16 yaşında ve evlenecek yaşta değil. R.Z.'nin ailesi kızımın evlenmesi için bana 5 bin lira para ve bir inek teklif etti. Benim kızım hayvan değil ki satayım. Ben kızımın evlenmesini değil, evine gelmesini istiyorum" diye konuştu.

  "SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDUM"

  Kızının hayatından endişe ettiğini ifade eden Mustafa Başaran, "Kızımın bir aydır sesini bile duymadım. Şikayetimi geri almazsam onu ortaya çıkartmayacaklarını söylüyorlar. Ne yapacağımı şaşırdım. Jandarmaya ve cumhuriyet savcılığına gidip gereken suç duyurusunda bulundum. Kızımı Düzce yada Bolu'da bir yerde tutuyorlar. Ben sadece kızımı istiyorum" dedi. 


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir