Euro
9.0035
0.31%
Dolar
7.3909
0.31%
Altın
441.16
-0.45%
Borsa
1.542
-0.59%
Bitcoin
241.680
1.97%
12ºC
İstanbul
Çok bulutlu 12 C

  Coca Cola ile Marvel'den iş birliği

  Anlaşma kapsamında "Avengers: Endgame" filminden 12 süper kahramanın resimleri, sınırlı sayıda üretilen Coca-Cola şekersiz şişelerinde yer alacak.
  • İHA
  • 22.04.2019 - 11:54
  • Güncelleme : 22.04.2019 - 11:54
  Coca Cola ile Marvel'den iş birliği

  Coca Cola, Marvel Stüdyoları, "Avengers: Endgame" filminden karakterlerin sınırlı sayıda üretilen Coca-Cola şekersiz ambalajlarında yer alacağı bir anlaşma yaptı.

  MARVEL KARAKTERLERİ COCA-COLA AMBALAJLARINDA OLACAK

  Marvel Stüdyoları’nın “Avengers: Endgame” filminden aralarında Demir Adam, Kaptan Amerika, Hulk, Thor, Kara Dul, Hawkeye, War Machine, Karınca Adam, Kaptan Marvel, Nebula, Rocket ve Thanos’un da bulunduğu on iki karakter, sınırlı sayıda üretilen Coca-Cola şekersiz ambalajlarında yer alacak.

  Coca Cola'dan yapılan açıklamaya göre; Marvel Stüdyoları ve Coca-Cola iş birliği ile hayata geçirilen "Avengers: Endgame" filmi, 25 Nisan'da 56 ülkeyle aynı anda Türkiye'de de vizyona girecek.

  İş birliği kapsamında, filmin süper kahramanları sınırlı sayıda üretilen Coca-Cola Şekersiz şişelerinde olacak.

  Coca Cola ile Marvel den iş birliği #1

  "YENİ BİR COCA-COLA DENEYİMİ SUNUYORUZ"

  Açıklamada görüşlerine yer verilen Coca-Cola Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya İş Birimi Pazarlama Direktörü Elif Kaypak, şunları kaydetti:

  “Sinemaseverlerin heyecanla beklediği Avengers:Endgame filminin kahramanlarını Coca-Cola şekersiz şişelerine taşıyarak, tüketicilerimize ve sinemaseverlere yeni bir Coca-Cola deneyimi daha sunmayı hedefliyoruz. Yeni işbirlikleri, yeni içerikler ile tüketicilerimizin markalarımız ile olan duygusal bağını güçlendirmeye ve deneyimlerini zenginleştirmeye devam edeceğiz.” dedi.

  Coca Cola ile Marvel den iş birliği #2

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir