Petrol
85.49
3.17%
Euro
17.7918
0.32%
Dolar
18.4861
0.06%
Altın
972.19
0.95%
Borsa
3274
0.42%
Bitcoin
375.700
5.63%
22ºC
İstanbul
Çok bulutlu 22 C

  Ankaralı kız nişanlısını aldattı, başına gelmeyen kalmadı

  Ankara'da nişanlı bir genç kız, mesajlaştığı adamın tehditlerine daha fazla dayanamayınca polise sığındı.
  • 24.11.2014 - 11:01
  Ankaralı kız nişanlısını aldattı, başına gelmeyen kalmadı

  Ankaralı kız nişanlısını aldattı, başına gelmeyen kalmadı #1

  Ankara'da inşaat işlerinde çalışan Ü.Ö. adlı adam, tanıştığı A.M. adlı genç kızla bir süre sonra sıkça telefonda görüşmeye başladı. İkili birbirleriyle cinsel içerikli mesajlar da paylaştı. Ancak A.M.'nin nişanlı olduğunu öğrenen Ü.Ö., genç kızı cinsel içerikli mesajlarını nişanlısına göstermekle tehdit ederek altınlarını ve bileziklerini istedi.

  Habertürk'ten Bedirhan Özyiğit'in haberine göre; Ailesi ve nişanlısının durumu öğrenmesinden endişe eden genç kız bilezikleri vermek için Ü.Ö'yü Ulus'a çağırdı. Ü.Ö. buluşma noktasına arkadaşı Uğur P.'yi gönderdi. Genç kız 2 bilezik ve 3 çeyrek altını Uğur P.'ye verdi.

  İLİŞKİYİ KAMERAYA KAYDETTİ

  Bilezik ve altınları almasına rağmen Ü.Ö'nün tehditleri devam etti. Bu kez de genç kızı Ulus'ta bir otele çağırdı ve tehditle genç kızla birlikte oldu. İlişkinin ardından A.M.'nin boynundaki altın kolye ve küpelerini de almayı ihmal etmedi. A.M. tam kurtulduğunu düşünürken bir hafta sonra Ü.Ö.'den "Otel odasına kamera koymuştum, ilişkimiz kaydettim, nişanda takılan altın setini getirmezsen bunları ailene göstereceğim" mesajı attı. Genç kız bu isteği de kabul ederek nişan töreninde kendisine takılan altın setini de Ü.Ö.'ye verdi. Toplam 10 bin lira değerinde altın ve takıları almasına rağmen Ü.Ö'nün tehditleri bitmeyince, genç kız polisten yardım istedi.

  YAKALANDI, SERBEST KALDI

  Takip başlatan polis, Ü.Ö. ile arkadaşı Uğur P.'yi gözaltına aldı. Bir cinayet olayı nedeniyle arandığı, bu yüzden ağabeyinin kimliğini kullandığı ortaya çıkan Uğur P. daha önceki suçunun infazı için cezaevine gönderildi. Şantajcı Ü.Ö ise çıkarıldığı mahkemede, adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.


  Görüş Bildir