Petrol
109.95
-0.87%
Euro
17.0181
-0.11%
Dolar
15.9411
0.10%
Altın
948.59
-0.02%
Borsa
2381
0.00%
Bitcoin
472.246
-2.20%
15ºC
İstanbul
Açık 15 C

  Antalya'da düğüne haciz geldi

  Boşandığı eşinden olan çocuğuna nafaka ödemediği için 50 bin TL'lik haciz işlemi başlatılan kişinin üçüncü kez evlendiği düğününe haciz uygulandı.
  • AA
  • 09.09.2018 - 13:07
  • Güncelleme : 09.09.2018 - 13:41
  Antalya'da düğüne haciz geldi

  Saat 18.30'da Döşemealtı ilçesindeki bir çiftlikte gerçekleştirilecek düğün için saatler öncesinde polis ekipleri gelerek güvenlik önlemi aldı. Gelin ve damadın beklendiği sırada çiftliğe haciz memurları geldi.

  LÜKS OTOMOBİLLE DÜĞÜNE GELDİLER

  Düğün töreninin yapılacağı çiftliğin giriş kapısına kadar beyaz lüks otomobille gelen Mert T. ve Gizem T. otomobilden alkışlar eşliğinde indi. Davetlilerle birlikte bir süre girişte oynayan gelin-damat, daha sonra nikahın kıyılacağı alana geçti.

  Antalya da düğüne haciz geldi #1

  HACİZ GELMESİN DİYE MASALARDAN TOPLADILAR

  Nikahın kıyılması ve ilk dansın ardından gelin damat birlikte davetlileri masalarında ziyaret etti. Takı töreni yapmayan çift, davetliler tarafından hediye edilecek takı ve paraların haczedilmesini önlemek için ziyaret ettikleri masalarda davetlilere bir bez kese uzattı. Ziyaretin ardından iddiaya göre kese damadın yakınları tarafından alınarak saklandı.

  CEBİNDEKİ MADENİ PARALARI ÇIKARDI

  İcra memurlarının mahkeme kararını işleme almak zorunda olduğunu söylemesi üzerine iddiaya göre damat Mert T. cebindeki madeni paraları çıkararak tüm parasının bu olduğunu söyledi. Semra Ç.'nin avukatı Erdal Yiğit'in itirazı üzerine icra memurları bu defa davetlilere tutulan ve içerisinde altınların konulduğu bez keseyi istedi.

  Antalya da düğüne haciz geldi #2

  ÇALINDIĞINI SÖYLEDİ

  Bez kesenin çalındığını söyleyen damadın yakınları daha sonra keseyi bulduklarını söyleyip içerisindeki 50 Türk lirası ile birlikte keseyi icra memurlarına teslim etti.

  103 LİRA HACİZ UYGULANDI

  Bunun üzerine haciz memurları damada takılan 53 lira 95 kuruş, damadın parmağındaki maddi değeri bulunmayan yüzüğe ve kesedeki 50 lira olmak üzere toplamda 103 lira 95 kuruşa haciz uyguladı.

  Antalya da düğüne haciz geldi #3

  Antalya'da düğüne haciz geldi ViDEO

  Avukat Erdal Yiğit ve icra memurları, çalındığı söylenen altınların bulunması için de olayı karakola taşıdı. Döşemealtı İlçe Emniyet Müdürlüğüne giden avukat Erdal Yiğit, Nafaka ve tazminat, davalı tarafından ödenmedi. Ödemediği gibi şirketleri kapattı. Bugün düğünde kendi üzerinde 53 lira 95 kuruş bir de kesede çıkan 50 liraya haciz uyguladık. Düğünde altınların çalındığını söylediler. Karakola geldik çalınan altınlar için şikayetçi olacağız diye konuştu.

  Antalya da düğüne haciz geldi #4


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir