Petrol
99.75
2.41%
Euro
18.5231
0.59%
Dolar
17.9483
0.44%
Altın
1.032
0.21%
Borsa
2868
1.37%
Bitcoin
435.222
2.01%
27ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 27 C

  Babasının ölümünden kendini sorumlu tutup intihar etti

  Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi öğrencisi 25 yaşındaki Fikret Bozkurt, evde kendini iple asarak yaşamına son verdi.
  • 22.04.2014 - 17:38
  Babasının ölümünden kendini sorumlu tutup intihar etti

  Babasının ölümünden kendini sorumlu tutup intihar etti #1

  Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Bölümü 4'üncü sınıf öğrencisi 25 yaşındaki Fikret Bozkurt, evde kendini iple asarak yaşamına son verdi. Fikret Bozkurt'un geçen yıl traktör kullanırken yaptığı kazada babasının ölmesinden kendini sorumlu tuttuğu bu nedenle intihar ettiği ileri sürüldü.

  Babasının ölümünden kendini sorumlu tutup intihar etti #2

  ODASINDA KENDİNİ ASTI

  İntihar olayı dün saat 22.00 sıralarında merkeze bağlı Murat Mahallesi Çevik Kuvvet Amirliği karşısında bulunan Deniz Apartmanı'nda meydana geldi. Üniversiteden arkadaşlarıyla öğrenci evinde kalan Fikret Bozkurt, odasında tavana bağladığı iple kendini astı.

  BABASININ ÖLÜMÜNDEN KENDİNİ SORUMLU TUTTU

  Fikret Bozkurt'un uzun süre odasından çıkmaması üzerine arkadaşları durumdan şüphelendi. Odaya giren ev arkadaşları gencin cansız bedeniyle karşılaştı. Mardin'in Midyat ilçesinden olan Fikret Bozkurt'un geçen yıl traktör kullanırken kaza yaptığını ve babasının bu kazada düşerek öldüğünü belirten arkadaşları, psikolojik tedavi gördüğünü söyledikleri gencin babasının ölümünden kendisini sorumlu tuttuğunu öne sürdüler.

  FACEBOOK'TA DİKKAT ÇEKEN PAYLAŞIM

  Bozkurt'un dün ölümünden önce sosyal paylaşım sitesi Facebook'ta 'Zamansız yaz yağmurları gibi olacak ama bazen de kara bulutlar gelince yağmurun yağmaktan başka çaresi kalmadığı gibi gitmek gerek' diye yazdığı ortaya çıktı.

  Babasının ölümünden kendini sorumlu tutup intihar etti #3


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir