Euro
10.4288
1.16%
Dolar
8.8674
1.2%
Altın
499.22
1.7%
Borsa
1.385
-1.2%
Bitcoin
378.615
3.36%
22ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 22 C

  Boşandığı eşinden kızını kaçırdı

  Ankara'da yaşayan baba, velayeti eski eşinde olan kızını kiralık otomobille kaçırırken, aracı güvenlik görevlisinin üzerine sürdü.
  • DHA
  • 29.01.2019 - 12:14
  • Güncelleme : 29.01.2019 - 12:14
  Boşandığı eşinden kızını kaçırdı

  Zonguldak'ın Ereğli ilçesi Müftü Mahallesi'nde meydana gelen kaçırma olayı iddiaya göre şöyle gelişti; E.D. ve K.G. yaklaşık 4 yıl önce boşandı. Çiftin 4.5 yaşındaki kızları Z.G.'nin velayeti anneye verildi. Ankara'da yaşayan baba K.G., kiralık otomobille dün Ereğli'ye gelip, kızını görmek istedi.

  Boşandığı eşinden kızını kaçırdı #1

  TARTIŞMA YAŞANDI

  Baba ile mahkeme kararına rağmen kızını kendisine göstermediğini ileri sürdüğü eski eşi arasında, tartışma çıktı. Tartışma sırasında annenin dalgınlığından yararlanan baba, kızını kucaklayarak, otomobile bindirdi.  Babaya, annenin çalıştığı iş yerindekiler ile çevredekiler engel olmak istedi.

  Boşandığı eşinden kızını kaçırdı #2

  GÜVENLİK GÖREVLİSİNİN ÜZERİNE SÜRDÜ

  Koşarak otomobilin yanına giden anne de kızını almaya çalıştı. Tüm engellemelere rağmen baba, otomobile binip çalıştırdı. Annenin çalıştığı iş yerinde görevli güvenlik görevlisi S.C., otomobilin önüne geçerek, gitmesini engellemeye çalıştı. Baba K.G. ise otomobili, güvenlik görevlisinin üzerine sürdü.

  Boşandığı eşinden kızını kaçırdı #3

  Otomobilin motor kaputuna tutunan güvenlik görevlisi, yaklaşık 300 metre sürüklendikten sonra düştü. Baba K.G. otomobille hızla uzaklaştı.

  ANNE ŞİKAYETÇİ OLDU

  Olayın ardından kalçasından yaralanan güvenlik görevlisi, hastaneye kaldırıldı. Anne de polise şikayetçi oldu. Hemen harekete geçen polis, baba K.G.'nin kızı Z.G. ile Ankara'ya gittiğini belirledi. Ankara'da ifadesi alınan baba, mahkeme kararında kızını ayda 2 kez ve tatil dönemlerinde görme hakkı bulunduğunu, ancak anlaşmalı olarak boşandığı eski eşi E.D.'nin bu karara uymadığını ileri sürdü. Baba, kızını, kendisine gösterilmediği için aldığını söyledi.
  Sağlık durumu iyi olan güvenlik görevlisi S.C. de baba K.G.'den şikayetçi oldu.

  Boşandığı eşinden kızını kaçırdı #4

  Boşandığı eşinden kızını kaçırdı #5

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir