Euro
15.5192
0.07%
Dolar
13.7286
0.48%
Altın
782.13
0.39%
Borsa
1.88
0%
Bitcoin
784.301
0.72%
14ºC
İstanbul
Açık 14 C

  Eski eşler adliyede karşı karşıya geldi

  Samsun'da bir kadın ve aralarında koruma tedbirinin ihlali davası bulanan boşandığı eşi, adliye önünde karşı karşıya geldi.
  • DHA
  • 18.01.2018 - 13:59
  Eski eşler adliyede karşı karşıya geldi

  Samsun'da Deniz Ceylan ile İlker Lazoğlu 8 ay önce tanıştı. Birbirlerine aşık olan çift, genç kızın ailesinin evliliğe karşı çıkması üzerine gizlice resmi nikah yapıp evlendi. Evlendikten yaklaşık 1.5 ay sonra İlker Lazoğlu eşi Deniz Ceylan'a iddiaya göre şiddet uyguladı.

  Eski eşler adliyede karşı karşıya geldi #1

  EŞİ KOCAYA UZAKLAŞTIRMA CEZASI

  Bunun üzerine genç kadın, dava açıp eşinden boşandı. Mahkemece İlker Lazoğlu'na eşinden uzaklaştırma cezası verildi. Yaşadıklarının ardından pisikolojisinin bozulduğunu öne süren Deniz Ceylan, eşinin kendisini tehdit ettiğini iddia edip, videosunu sosyal medyada paylaştı. Bir süre sonra açıklama yapan İlker Lazoğlu da eski eşinin açıklamalarını yalanladı.

  Eski eşler adliyede karşı karşıya geldi #2

  Deniz Ceylan, bugün babası Engin ve kız kardeşi Derya Ceylan ile ona destek veren bir grup kadınla birlikte Samsun Adliyesi 1'inci Aile Mahkemesi'de görülen koruma tedbirini ihlal davasının ilk celsesi için adliye önüne geldi.

  "AİLEMİZİ YIKAN BU KADINDIR"

  Basın açıklaması yapmak isteyen grup adliyenin dış kapısında bir araya geldi. Bu sırada adliye önüne gelen İlker Lazoğlu, "Cumhuriyet Savcılığı'na verdiğim dilekçelerim var. Ailemizi yıkan, parçalayan, bu kadındır. Bizi mahveden, evime ve dükkanıma saldıran bunlardır." dedi.

  Eski eşler adliyede karşı karşıya geldi #3

  KAYINPEDER VE BALDIZ ESKİ DAMADA SALDIRDI

  Deniz Ceylan'ın babası ve kız kardeşi, İlker Lazoğlu'nun üzerine yürüdü. Lazoğlu, "Gördünüz işte sizin önünüzde bana saldırdılar." dedi.

  Eski eşler adliyede karşı karşıya geldi #4

  POLİSLER AYIRDI

  Bu sırada diğerleri de Lazoğlu'nun üzerine yürüdü.

  Olay yerinde bulunan polisler Lazoğlu'nu olay yerinden uzaklaştırıp öfkeli grubu sakinleştirdi. Grup daha sonra duruşmayı takip etmek için  adliye binasına girdi.

  Eski eşler adliyede karşı karşıya geldi #5

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir