Euro
10.3678
-0.29%
Dolar
8.7373
0.21%
Altın
495.67
-0.3%
Borsa
1.391
-1.63%
Bitcoin
310.000
-6.42%
20ºC
İstanbul
Bulutlu ve güneşli 20 C

  Gaziantep'te kuaför ve çalışanları darbedildi

  Düğün için saçını yaptıran gelinin kuaför ücretine itiraz eden damat ile akrabaları, iş yeri sahibi ve 4 çalışanını tekme tokat dövdü. Arbede güvenlik kameralarına yansıdı.
  • DHA
  • 07.06.2021 - 13:05
  • Güncelleme : 07.06.2021 - 14:11
  Gaziantep'te kuaför ve çalışanları darbedildi

  Gaziantep'in Bülbülzade Mahallesi'ndeki Melisa Güner'in işlettiği kuaföre gelen gelin M.G.'nin, saç ve makyajı yapıldı.

  Gelinin hazır olmasının ardından kuaföre gelen damat Y.G. ile Melisa Güner arasında, iddiaya göre ücret nedeniyle tartışma çıktı. Daha önce anlaştıkları ücretten 120 TL daha fazla para talep eden Güner'e olumsuz yanıt veren damat Y.G., anlaştıkları parayı ödeyip, ayrıldı.

  Bir süre sonra düğün arabasıyla yeniden kuaföre gelen Y.G. ile beraberindeki 3 kişi, ekstra ücret nedeniyle yeniden tartıştı ve Güner ile yanındakilere tekme tokat vurmaya başladı.

  DARP RAPORU ALDILAR

  Arbedeyi görenlerin ihbarıyla kuaföre çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi.

  Polisin araya girmesiyle son bulan kavgada yaralanan 5 kişi, sağlık görevlilerinin ilk müdahalesinin ardından hastaneye kaldırıldı.

  Darp raporu alan kuaför çalışanları, kendilerine saldıran damat ve akrabalarından şikayetçi oldu.

  Polisin gözaltına aldığı 4 kişi, ifadeleri alındıktan sonra savcılık talimatı ile serbest bırakıldı.

  Gaziantep'te kuaför ve çalışanları darbedildi ViDEO

  “KAYINBABA SİNİRLENDİ, EKSTRA OLAN ÜCRETİ KESİP PARAYI VERDİ”

  Çalışanları ile saldırıya uğradıklarını ve tekme tokat dövüldüklerini söyleyen kuaför Melisa Güner, şöyle konuştu:

  "Biz yan tarafta gelinlik alanlara kuaför olarak paket sunup saç ve makyaj hizmeti veriyoruz. Gelin bizi arayıp, düğün öncesi ağda salonumuzun olup olmadığını sordu, ben de salonumuzun olduğunu fakat verilen paketin dışında ekstra ücrete tabi olduğunu söyledim. Kabul ettiler ve burada işlemleri tamamladık ve mutlu şekilde çıktılar. Çıkarken damada hesap olduğunu söyledim. Daha sonra damat arkadaşına yönlendirdi, arkadaşı da telefonla damadın babası ile konuşup bana verdi ve ücreti daha sonra vereceklerini söyledi. Daha sonra kayınbaba gelip sinirlendi, 'Size bu kadar yeter' diyerek ekstra olan ücreti kesip parayı verdi. Ben de 'emeğimin karşılığını siz belirleyemezsiniz bu parayı da alın hediyemiz olsun' dedim.

  Gaziantep te kuaför ve çalışanları darbedildi #1

  “ADALETİN YERİNİ BULMASINI İSTİYORUM”

  Ekstra tutan miktar 120 TL'ydi, onu kabul etmedi. Daha sonra buradan ayrıldılar. Bir süre sonra gelinlikte sıkıntı var diyerek buraya geldiler. İçeride bahane üreten akrabaları, bana vurmaya çalıştı. Çalışanlar ayırmaya gelince, dışarıdan çok sayıda erkek gelerek bize saldırdılar. Silahların dipçikleri ile çenemiz ve yüzümüze vurdular. Bizi ayırmaya gelenleri de darbettiler. Daha sonra ambulans ve polis geldi. Ambulansla gelip bizi hastaneye kaldırdılar ve darp raporu aldık. Gözaltına alınmışlar ve serbest bırakılmışlar. O kadar erkek iş yerimize gelerek beni ve çalışan kadınları darbettiler. Ben adaletin yerini bulmasını ve suçluların en ağır şekilde cezalandırılmasını istiyorum."

  Gaziantep te kuaför ve çalışanları darbedildi #2

  Gaziantep te kuaför ve çalışanları darbedildi #3

  Gaziantep te kuaför ve çalışanları darbedildi #4

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir