Euro
14.3963
-0.5%
Dolar
12.7496
-0.52%
Altın
732.5
-0.34%
Borsa
1.809
1.82%
Bitcoin
731.952
1.06%
14ºC
İstanbul
Parçalı bulutlu 14 C

  İstanbul'da bir taksici gasp edildi İZLE

  İstanbul Karaköy'de bir taksici, aracına müşteri gibi binen 2 kişinin gaspına uğradı. Gasp anı saniye saniye güvenlik kameralarına yansıdı.
  • 07.09.2014 - 13:31
  İstanbul'da bir taksici gasp edildi İZLE

  İstanbul da bir taksici gasp edildi İZLE #1

  Cuma gecesi meydana gelen olayda, iki kişi Bağcılar'dan müşteri gibi bindikleri taksiyi Karaköy'de ara sokakta durdurdu.

  TAKSİCİNİN BOĞAZINA BIÇAK DAYADI

  Arkada oturan kişi, şoförün boğazına bıçak dayadı. Yan koltuğunda oturan kişi ise şoförün cebindeki paraları almaya çalıştı. Bu sırada arka koltukta oturan kişi, araçtan inerek açık olan camdan sürücüye müdahale etti. Yan koltuktaki kişi de şoförün ellerini tutmaya çalıştı. Boğuşma sırasında dışardaki kişi aracın kontak anahtarıyla şoförün gömlek cebindeki parasını alıp kaçtı. Yan koltukta oturan kişi de sürücünün cebinden bir miktar para alarak arkadaşının kaçtığı yöne doğru koşarak kamera açısından çıktı.

  İstanbul da bir taksici gasp edildi İZLE #2

  İstanbul'da Taksici gaspı saniye saniye kamerada - İZLE

  TAKSİ ÇEKİCİ İLE GÖTÜRÜLDÜ

  Gaspçıların peşinden gitmeyen sürücü aracından inerek cep telefonuyla polisi ve meslektaşlarını aradı. Bir süre sonra gaspa uğrayan taksicinin arkadaşları olay yerine ulaştı. Ardından da polis ekipleri geldi. Taksici, polislere yaşadığı olayı anlattı. Kontak anahtarı alınan taksi, çağrılan çekiciyle olay yerinden götürüldü. Sağlık durumu iyi olan taksici, polis merkezine götürülerek ifadesine başvuruldu.

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir