Euro
10.8392
-0.11%
Dolar
9.307
-0.26%
Altın
529.66
-0.03%
Borsa
1.43
0.86%
Bitcoin
588.888
2.01%
14ºC
İstanbul
Çok bulutlu 14 C

  Sevgilisinin evini basan eski astsubay Bursa'yı karıştırdı

  Bursa'da astsubaylıktan ayrılan 46 yaşındaki Ercan Arar, kendisinden 22 yaş küçük sevgilisi N.Ş.'ye silahla çektirdiği fotoğrafıyla birlikte "Seni öldürmeye geliyorum" diye cep telefonundan mesaj attı.
  • 15.01.2015 - 09:19
  Sevgilisinin evini basan eski astsubay Bursa'yı karıştırdı

  Sevgilisinin evini basan eski astsubay Bursa yı karıştırdı #1

  Osmangazi ilçesi Dikkaldırım Mahallesi Lale Sokak'ta saat 21.30'da tabancayla ateş edildiği ihbarı üzerine polis ekipleri harekete geçti. Olay yerine giden ekipler elinde tabanca bulunan ve çevreye rastgele ateş açan astsubaylıktan ayrılan Ercan Arar ile karşılaştı. Ercan Arar, polislere üç ay önce tanıştığı 24 yaşındaki N.Ş.'nin kendisinden ayrıldığı için barışmak üzere evine geldiğini, ancak görüşmek istemeyince sinirlendiğini anlattı.

  OĞLU İKNA EDEMEDİ

  Daha sonra olay yerine gelen oğlu Tolga Arar'ın "Baba ne yapıyorsun değer mi, madem sen yoksun ben eve gidip iki kardeşimi ve kendimi vuracağım" demesi üzerine de ikna olmayan Ercan Arar, oğlunun olay yerini terk ederek eve kardeşlerinin yanına gitmesini istedi. Ayrıldığı sevgilisi N.Ş.'nin hakkında şikayetçi olduğunu polislerden öğrenen Ercan Arar "Benden şikayetçi olsun ama o buraya gelecek yoksa kafama sıkarım. Ezanla geldik Sela ile gideriz" diye tehditlerine devam etti.

  Sevgilisinin evini basan eski astsubay Bursa yı karıştırdı #2

  "BİR ŞEY OLURSA GAZETELERE UFAK BİR HABER OLURSUN"

  Ekipler sokağın giriş ve çıkışlarını kapatarak yaya ve araç trafiğini kestiler. İki saat süren ikna çabalarının sonuçsuz kalması üzerine Osmangazi İlçe Emniyet Müdürü Alper Uzman, "Bu iş böyle çözülmez komutanım gel bu işi konuşarak halledelim ben seni N.Ş. ile görüştüreceğim" dedi. Bu sözler üzerine Ercan Arar'ın, "Müdür Bey benim şekerim var, ucuz kahramanlık yapma bak Antalya'da elinde silahı olan şahsı ikna etmeye çalışan müdür hayatını kaybetti, bir şey olursa gazetelere ufak bir haber olursun çoluk çocuğun var" demesi üzerine Alper Uzman, "Biz seninle aynı işi yaptık, dağlarda omuz omuza çatışmadık mı, şimdi bana mı sıkacaksın. Gönlün el veriyorsa sık ama gel ben seni N.Ş ile görüştüreyim" diye ikna etmeye devam etti.

  SİLAHLI FOTOĞRAF GÖNDERMİŞ

  N.Ş. ile görüştürüleceği sözü üzerine Ercan Arar silahını teslim etti. Arar, ifadesi alınmak ve N.Ş. ile görüştürülmek üzere Çekirge Polis Merkezi'ne götürüldü. Ercan Arar'ın evin önüne gelmeden önce sevgilisi N.Ş.'yi telefonla arayıp cevap alamaması üzerine silahının resmini çekerek, "Evine geliyorum, benimle konuşmazsan seni ve kendimi öldüreceğim" yazdığı ve cep telefonuna mesaj olarak gönderdiği öğrenildi. N.Ş.'nin de bu tehdit mesajı üzerine korktuğu için polis merkezine giderek şikayetçi olduğu anlaşıldı. Soruşturmaya başlandı.

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir