Euro
10.1102
0.72%
Dolar
8.3021
0.36%
Altın
490.07
0.32%
Borsa
1.451
-0.68%
Bitcoin
467.990
-4.02%
14ºC
İstanbul
Güneşli 14 C

  Türk sevgilisi hamile olan Maria'yı diri diri yaktı

  Almanya’da ormanda yanmış cesedi bulunan 19 yaşındaki Maria'nın kimliği, yarısı kalan ayakkabısından tespit edildi.
  • 26.01.2015 - 10:59
  Türk sevgilisi hamile olan Maria'yı diri diri yaktı

  maria

  Almanya’nın başkenti Berlin korkunç bir cinayetle sarsıldı. Bir süredir kayıp olan Maria P.’nin 19 yaşındaki Türk sevgilisi ve bir arkadaşı tarafından ormanda bıçaklandıktan sonra canlı canlı yakılarak öldürüldüğü ortaya çıktı.

  Tamamen yanmış halde bulunan 19 yaşındaki Maria P.’nin kimliği yarısı kalan ayakkabısından tespit edildi.

  BEBEĞİ ALDIRMADIĞI İÇİN KAVGA EDİYORLARDI

  7 aylık hamile olduğu ve çevresine sık sık anne olacağı için çok mutlu olduğunu söylediği belirtilen Maria P. ile ismi açıklanmayan Türk sevgilisi arasında, bebeği aldırmayı kabul etmediği için sık sık şiddetli kavgalar çıktığı belirlendi.

  Türk sevgilisi hamile olan Maria yı diri diri yaktı #2

  Genç kızın son olarak sevgilisinin çağrısı üzerine ormanlık alanda buluşmaya gittiği ve cinayetin bu sırada işlendiğinin düşünüldüğü kaydedildi.

  DİRİ DİRİ YAKTILAR

  Alman basını olayı haberlerine şöyle aktardı: “Türk genci, Maria P.’yi hamilelik olayını görüşmek istediğini söyleyerek ormanlık bölgeye çağırdı. Burada yine çıkan bir tartışmanın ardından Türk genci genç kızı iki kez karnından bıçakladı. Genç kız çaresiz bir şekilde yardım isterken, diğer arkadaşı ile birlikte üzerine benzin dökerek ateşe verdi. Yapılan otopside genç kızın, yakıldığı sırada hâlâ canlı olduğu ortaya çıktı."

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir