taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.31905
6.037
1325.99
102494.03
226.756

Amerikan basını: Rusya, ABD'ye karşı zafer kazandı

New American Journal sitesi, Rusya'nın, önceki yıllarda gelişmesi mümkün olmayan bir senaryo doğrultusunda ABD'ye karşı zafer kazanmayı başardığını yazdı.

Haber Merkezi | 23.01.2019 - 07:54..
Whatsapp ile paylaş

Rusya'nın ABD'ye karşı zaferinin, Başkan Donald Trump'ın iktidara gelmesiyle mümkün olduğu belirtilen yazıda; Trump'ın, Moskova'nın çıkarları doğrultusunda hareket ettiği ve ülkeyi kaosa sürüklediği iddia edildi.

Makalede ayrıca Trump'ın iktidara gelmesinin, ulusal ve uluslararası bir krize yol açtığı vurgulandı.

Amerikan basını: Rusya, ABD'ye karşı zafer kazandı

"HÜKÜMETİN KAPALI KALMASI, EKONOMİK KRİZİ TETİKLER"

"Rusya, ABD'yi tek el bile ateş etmeden yendi" ifadelerinin kullanıldığı yazıda; şu anki mevcut durumun ABD için gerçek bir felakete dönüşebileceği, özellikle de Trump'ın demokratlarla olan ihtilafı nedeniyle hükümetin çalışmalarını belirsiz bir süreyle durdurabileceği, böylelikle ulusal güvenlik için tehdit oluşturarak ekonomik bir krizi de tetikleyebileceği kaydedildi.

Makaledeki tahminlere göre; havalimanı çalışanlarından IT uzmanlarına kadar her alanda çalışanlar grevlere başlayabilecek, bunu toplu gösteriler, cezaevlerinde isyanlar ve silahlı saldırılar takip edecek.

Tüm bunların toplu bir histeriye dönüşeceği belirtilen yazıda, bu gelişmelerin ‘Büyük Buhran'dan (1929 Dünya Ekonomik Bunalımı) çok daha kötü' bir ekonomik çöküşe neden olacağı savunuldu.

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir