taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.8681
6.5798
1269.83
95952.77
239.29

Denizli'de 9 yavru kangal köpek çalındı

Kangal cinsi 9 yavru köpek, maskeli 3 kişi tarafından çalındı. Hırsızlık anı, fabrikanın güvenlik kameraları tarafından görüntülendi.

DHA | 26.03.2019 - 15:56..
Whatsapp ile paylaş

Denizli Pamukkale'de, Mustafa Koca'ya (39) ait tekstil fabrikasının önündeki kulübede bulunan, 9 kangal köpeği yavrusu çalındı. Sabah iş yerine geldiğinde, 1 aylık olan yavruların çalındığını farkeden Koca, durumu polise bildirip şikayetçi oldu.

Denizli'de 9 yavru kangal köpek çalındı

BİRİ ANNEYİ OYALADI, DİĞERİ ÇALDI

Polis, güvenlik kamerası görüntülerini incelediğinde yavru köpeklerin, beyaz bir otomobille gelen maskeli 3 kişi tarafından çalındığını belirledi. Şüphelilerden birinin anne köpeğe et verip oyalarken, diğerlerinin yavruları otomobile taşığı, ardından hızla uzaklaştıkları belirlendi. Polis, şüphelilerin yakalanıp, çalınan yavru köpeklerin bulunması için çalışma başlattı.

9 yavru Kangal köpeği hırsızlığı kamerada İZLE

"YAVRULARIMI GETİRİN"

Köpeklerini evladı gibi sevdiğini belirten Mustafa Koca, "Çalınan yavrular, has kangal köpeğiydi. Değerleri 1.000 lira ile 2 bin lira arasında değişiyor. Köpeğimi götürenlere sesleniyorum. Ne olursunuz, vicdanınız varsa yavrularımı geri getirin. Onlara gözüm gibi bakıyordum. Fabrikaya sabah geldiğimde her şeyden önce onlarla ilgilenip besliyordum." dedi.

Denizli'de 9 yavru kangal köpek çalındı

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir