Euro
15.2332
-0.36%
Dolar
13.6309
0.30%
Altın
793.0370
-0.20%
Borsa
1964
0.66%
Bitcoin
504.276
-2.91%
3ºC
İstanbul
Bulutlu 3 C

  ABD'de 3 yaşındaki çocuk silahla annesini öldürdü

  ABD'de 3 yaşındaki bir çocuk kanepenin altında bulduğu silahı annesine ateşleyerek ölümüne neden oldu.
  • 26.11.2014 - 12:16
  ABD'de 3 yaşındaki çocuk silahla annesini öldürdü

  ABD

  ABD’de, özellikle okul saldırıları ve toplu kıyımlar olduğunda gündeme gelen silah yasağı, bu kez başka bir nedenle Amerikan kamuoyunun gündemine oturdu.

  KANEPENİN ALTINDA SİLAH BULDU

  Oklahoma eyaletine bağlı Tulsa kentinde, 3 yaşındaki bir çocuğun evde kanepe altında bulduğu yüksek kalibreli bir silahın tetiğine basarak, 1 yaşındaki kardeşinin altını değiştirmekte olan annesinin ölümüne yol açması, ABD’de ateşli silahlar yasağını yeniden gündeme soktu. Amerikan medyasında yer alan haberlere göre, adı açıklanmayan üç yaşındaki çocuk evlerinde kanepe altında saklanan çok sayıda silahtan birini alarak tetiğine dokundu.

  KAZAYLA ANNESİNE ATEŞ ETTİ

  Yüksek kalibreli, yarı otomatik silahtan çıkan kurşun o sırada henüz kundakta olan bebeğinin altını değiştirmekte olan 26 yaşındaki anne Christa Engles’a isabet etti. Christa Engles’in cesedini, işinden eve dönen kayınvalidesi buldu. İki çocuğun da bu sırada kanlar içinde olduğu, üç yaşındaki çocuğun sürekli olarak "annem vuruldu" dediği belirtildi.

  ABD de 3 yaşındaki çocuk silahla annesini öldürdü #2

  Haberlerde, üç yaşındaki oğlu tarafından kazayla vurulmasının ardından yaklaşık bir saat can çekiştiği belirtilen Christa Engles’in, daha önce ABD ordusunda görev yaptığı, başka bir eyalette bulunan ve TIR şoförlüğü yapan eşi Brian Engles’in olayı duyar duymaz Oklahoma’ya döndüğü bilgilerine de yer verildi. Polis yetkilileri, evde değişik silahların bulunduğunu açıkladı.

  ABD de 3 yaşındaki çocuk silahla annesini öldürdü #3


  Görüş Bildir