Euro
10.4288
1.16%
Dolar
8.8674
1.2%
Altın
499.22
1.7%
Borsa
1.385
-1.2%
Bitcoin
379.796
-0.57%
17ºC
İstanbul
Açık 17 C

  Celine Dion kocası ile vedalaştı

  Ünlü şarkıcı Celine Dion, geçen hafta hayata veda eden müzik yapımcısı kocası Rene Angelil ile son kez vedalaştı.
  • 22.01.2016 - 16:51
  Celine Dion kocası ile vedalaştı

  73 yaşında hayata veda eden Rene Angelil'in naaşı Kanada'nın Montreal kentindeki Notre Dame Bazilikası'nda saygı ziyaretine açıldı.

  Celine Dion kocası ile vedalaştı #1

  GENİŞ GÜVENLİK ÖNLEMLERİ ALINDI

  Angelil ve Dion'un aile üyeleri, yakınları ve dostları Angelil'e olan sevgilerini son bir kez göstermek için, polisin çevresinde geniş güvenlik önlemleri aldığı bazilikada toplandı.

  Celine Dion kocası ile vedalaştı VİDEO

  Celine Dion kocası ile vedalaştı #2

  Siyah yas giysileri içindeki Dion, yüzünü de siyah bir tülle örttü. Ünlü şarkıcı kendisine taziyede bulunanlarla tek tek tokalaştı.

  DİON HIÇKIRIKLARA BOĞULDU

  Dion, bu zor gününde güçlü görünmek için elinden gelen gayreti gösterse de sık sık gözyaşlarını tutamadı. Kocası Rene Angelil'in katafalka konulan naaşına yaklaşıp ona uzun uzun bakan Celine Dion, ardından da hıçkırıklara boğuldu.

  Celine Dion kocası ile vedalaştı #3

  Celine Dion, People dergisine verdiği demeçte, bu zor günlerde kendilerine destek veren herkese teşekkür etmişti. Rene Angelil'e veda törenine Celine Dion'un 88 yaşındaki annesi Therese de katıldı.

  SON KEZ VEDALAŞTILAR

  Güçlükle yürüyen yaşlı kadın damadıyla son kez vedalaştı. Törende Rene Angelil'in ilk evliliğinden dünyaya gelen kızı Anne-Marie Angelil de kocasıyla birlikte yerini aldı.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir