Euro
10.1178
-0.19%
Dolar
8.498
-0.59%
Altın
498.5
0.35%
Borsa
1.391
2.26%
Bitcoin
337.500
-0.86%
33ºC
İstanbul
Güneşli 33 C

  Hintli politikacıdan ırkçı dayak

  Hindistan'da BJP partisinin önde gelen politikacılarından Sangeeta Varshney, 18 yaşındaki bir kızı, arkadaşı Müslüman diye dövdü.
  • Haber Merkezi
  • 25.09.2017 - 12:42
  Hintli politikacıdan ırkçı dayak

  Sangeeta Varshney tesadüf eseri karşılaştığı 18 yaşındaki bir Hindu kızı Müslüman bir erkekle gördü. Hemen ırkçı bir müdahale ile kızı yanına çekti, ardından çok sert bir dil ile kızı fırçalamaya başladı. Kızın bir müslüman ile arkadaş olmasına sinirlenen Varshney, kıza "Hiç utanmıyor musun?" diye bağırdı.

  Hintli politikacıdan ırkçı dayak #1

  GENÇ KIZA TOKAT ATTI

  Bu durum karşısında ne yağacağını şaşıran genç kız, mahcubiyet ile yerinde otururken Varshney, genç kızın suratına tokat attı. Bir anda neye uğradığını bile anlayamayan kız şoke oldu.

  Hintli politikacıdan ırkçı dayak #2

  TEPKİ ÇEKEN AÇIKLAMA

  Kızı tokatlama anı kameraya alınırken görüntülerin sosyal medyada paylaşılması ile Varshney "ırkçılık yaptığı için" eleştiri yağmuruna tutuldu. Bunun üzerine bir açıklamada bulunan Varshney, hiç birşey yokmuş gibi aynı tavrı sürdürerek, "Ben bir Hinduyum ve böyle bir durum asla tolere edilemez." sözlerini kullandı.

  Hintli politikacıdan ırkçı dayak- VİDEO


  Öte yandan genç kızın Müslüman erkek arkadaşının, Varshney'in isteği ile polisler tarafından gözaltına alındığı, daha sonra ise şartlı olarak serbest bırakıldığı ortaya çıktı.

  Hintli politikacıdan ırkçı dayak #3

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir