Euro
11.1291
0.92%
Dolar
9.6021
1.29%
Altın
556.5
1.56%
Borsa
1.522
0.16%
Bitcoin
583.814
2.69%
16ºC
İstanbul
Çok bulutlu 16 C

  İngiltere, Boris Johnson'un koşu kombinini konuşuyor

  İngiltere'de Başbakan Boris Johson, koşuya çıktığı ayakkabısı ve şık gömleğiyle ülkenin en çok konuşulan konuları arasına girdi.
  • REUTERS
  • 06.10.2021 - 10:03
  İngiltere, Boris Johnson'un koşu kombinini konuşuyor

  İngiltere'de, Brexit sonrası tır ve kamyon şoförü bulunamamasından dolayı ciddi bir tedarik krizi yaşanıyor.

  Marketlerde raflar boşaldı; uzun benzin kuyruklarında insanlar birbirleri ile kavga ediyor, vergi zamları ve sağlık hizmetleri de kaosa gömülmüş durumda.

  Kriz dalga dalga yayılmaya devam ediyor. Kötü haberlerin peş peşe geldiği bugünlerde gözler, bu haftaki Muhafazakar Parti konferansına çevrilmişti.

  YOĞUN GÜNDEM YERİNİ BORIS JOHNSON'UN KOŞUSUNA BIRAKTI

  Gaz kıtlığı, Sarah Everard’ın vahşice öldürülmesi, vergi zamları, sağlık hizmetleri ve daha fazlası dahil olmak üzere Birleşik Krallık’ın karşı karşıya olduğu kritik sorunları tartışmak üzere toplanıldı. Ancak beklenilenin aksine toplantının en çok konuşulan konusu, Başbakan Boris Johnson’ın koşusu oldu.

  Reuters tarafından yayınlanan, üzerinde şık bir gömlek ve ayağında resmi siyah deri bağcıklı ayakkabılar ile koşuya çıkan Boris Johnson’ın görüntüleri ülkenin en çok konuşulan konuları arasına girdi.

  İngiltere, Boris Johnson un koşu kombinini konuşuyor #1

  SOYTARI VE PALYAÇOYA BENZETENLER OLDU

  Twitter’da yapılan yorumlar arasında Johnson’ı destekleyenler de vardı, spor için daha uygun bir kıyafet seçmesini önerenler de. Olumsuz düşünenlerse ülkenin içinde bulunduğu durumu işaret ederek, Johnson’ın soytarı ve palyaço olduğunu söylediler.

  Başbakan, eleştirilere rağmen toplatının ikinci gününde de koşuya çıkmaktan vazgeçmedi. Ancak Johnson bu sefer spor kıyafetler tercih etti.

  57 yaşındaki Boris Johnson, hevesli bir koşucu ve bisikletçi olarak biliniyor.

  Başbakanın, ülkesinde daha önce de farklı kıyafetlerle spor yaptığı görüntüleri çıkmıştı.

  İngiltere, Boris Johnson un koşu kombinini konuşuyor #2

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir