Petrol
98.01
-1.60%
Euro
18.4009
-0.71%
Dolar
17.9321
-0.03%
Altın
1.038
0.60%
Borsa
2864
-0.15%
Bitcoin
437.300
-1.10%
28ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 28 C

  Polisten kaçmaya çalışan dolandırıcı tavandan düştü

  Kanada'da çalıntı bir kredi kartıyla alışveriş yapmaya çalışan dolandırıcılar, polis tarafından kıskıvrak yakalandı. Yakalanma anlarından hemen öncesi ise, ilginç görüntülere sahne oldu.
  • Haber Merkezi
  • 30.06.2018 - 09:21
  Polisten kaçmaya çalışan dolandırıcı tavandan düştü

  Kanada'da bir mağazada gerçekleştirilen dolandırıcılık girişimi, son anda farkedildi. Farkedildiği anda da oldukça ilginç anlar silsilesi, güvenlik kameralarına yansıdı.

  Polisten kaçmaya çalışan dolandırıcı tavandan düştü #1

  POLİSTEN KAÇMAYA ÇALIŞTILAR

  İki dolandırıcı, çalıntı kredi kartıyla alışveriş yapmaya kalkarken sistemin verdiği uyarı ile polisler tarafından kıstırıldı. Dükkan içerisinde polisin kovaladığı hırsızlardan biri, polisten kaçmak için mağaza raflarındaki ürünleri fırlatmak ile tehdit etti. Diğeri ise mağazanın içerisinden gizlice kaçıp izini kaybettirmeye çalıştı.

  Polisten kaçmaya çalışan kadının efsane yakalanışı VİDEO

  ELEKTROŞOKLU MÜDAHALE

  Polisten daha fazla kaçamayacağını anlayan adam yere yatıp teslim olmak niyetindeydi ki son anda vazgeçip polisin üzerine doğru yürüdü, tam o anda polis elindeki elektroşok tabancasını ateşleyerek adamı etkisiz hale getirdi. O anda hırsızlardan diğeri de arka kapıya doğru kaçarak uzaklaşmaya çalıştı.

  Polisten kaçmaya çalışan dolandırıcı tavandan düştü #2

  TAVANDAN DÜŞEN HIRSIZ

  Kadın hırsız polisten kaçmaya çalışırken önce depoya girdi, ardından kapılardan geçerek odalara girdi. Merdivenlerden çıkarak çatıya ulaşmaya çalışan kadın biraz sonra olacaklardan habersiz bir şekilde tavan arasına kadar ulaştı. Tavanda saklanmaya çalışan kadın attığı birkaç adım sonrasında tavan kaplamasının kırılmasıyla doğruca yere düştü.

  Polisten kaçmaya çalışan dolandırıcı tavandan düştü #3

  Polisin tam önüne, rafların üzerine düşen kadın hırsız çaresiz teslim oldu. Dolandırıcılar ile ilgili işlem başlatıldı.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir