Euro
10.9132
0.58%
Dolar
9.3695
0.41%
Altın
533.74
0.74%
Borsa
1.418
0%
Bitcoin
585.900
1.89%
13ºC
İstanbul
Çok bulutlu 13 C
  Londra'da Müslüman gruba çekiç ve sopalarla saldırdılar

  Londra'da Müslüman gruba çekiç ve sopalarla saldırdılar

  Londra'da bir grup, cami önünde bekleyen Müslüman gruba çekiç ve sopalarla saldırdı. Cemaat üyelerinden biri aracın üzerine çıkarak, saldırganların kaçışlarına engel olmaya çalıştı ancak başaramadı.
  • DHA
  • 16.03.2019 - 09:20

  Yeni Zelanda'daki iki camiye yapılan silahlı saldırının ardından bu kez de Londra'da, İslam karşıtı görüntüler ortaya çıktı.

  Londra polisi, başkent Londra'da Cannon Caddesi üzerindeki Ashaadibi Mescidi ve Toplum Merkezi önünde cuma namazı için bekleyenlere, 20'li yaşlarda bir gurubun saldırdığını duyurdu.

  Londra da Müslüman gruba çekiç ve sopalarla saldırdılar #1

  SLOGANLAR ATIP, KÜFÜR YAĞDIRDILAR

  Yerel saatle 13.00 civarı gerçekleşen saldırıda, saldırganlar çekiç ve sopalarla gruba saldırdı. İslam karşıtı sloganlar atan ve küfürler yağdıran grup, saldırının ardından araçlarına binerek kaçmak istedi. Polisi arayan ve durumu bildiren cemaat ise grubun kaçışına engel olmaya çalıştı.

  Londra'da Müslümanlara ırkçı saldırı VİDEO

  Londra da Müslüman gruba çekiç ve sopalarla saldırdılar #2

  SALDIRGANLARI DURDURAMADI

  Bir cemaat üyesi aracın üzerine çıktı ancak saldırganlar kaçtı. Polis, saldırıya uğrayanlar arasındaki 27 yaşında bir kişinin başından yaralandığını ve olay yerinden arkadaşları tarafından götürüldüğünü; hastanede tedavisinin sürdüğünü duyurdu.

  Saldırısı sonrası ırkçı grubun kendi araçlarına binerek kaçtığı bilgisini veren yetkililer, arama çalışmalarının sürdüğünü belirtti.

  Londra da Müslüman gruba çekiç ve sopalarla saldırdılar #3

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir