Euro
10.1177
0.58%
Dolar
8.5869
0.72%
Altın
486.53
1.25%
Borsa
1.421
0.2%
Bitcoin
409.398
0.47%
20ºC
İstanbul
Bulutlu ve güneşli 20 C

  Düşler deneyime dönüşüyor

  Çocukların keyifli vakit geçirmelerinin yanı sıra eğitici içeriklerle buluşmaları da çok önemli. Onların sadece tüketen değil aynı zamanda üreten birey de olmaları lazım.
  • Haber Merkezi
  • 16.08.2018 - 11:52
  Düşler deneyime dönüşüyor

  Anne-baba-çocuk ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik oluşturduğu Düşyeri Çocuk Deneyim Kulübü, çocukların hem fiziksel hem de bilişsel olarak gelişmesini sağlayan farklı deneyimler sunuyor.

  Düşyeri Deneyim Kulübü’nde ebeveynler hem çocuklarını yakından gözlemleyebiliyor hem de onların eğlenerek öğrendiklerine tanık oluyorlar.

  Dayanışma, farklılıklara saygı, evrensel değerler ve pedagojik arka plana sahip içerikleri çocuklarla buluşturan Düşyeri, Deneyim Kulübü ile çocukların düş dünyalarını unutulmaz birer deneyime dönüştürüyor.

  Düşler deneyime dönüşüyor #1

  ANNELER ÇOCUKLARIN DÜŞLERİNE ORTAK OLUYOR

  Anne-baba-çocuklar üzerine tasarlanan Düşyeri Çocuk Deneyim Kulübü, çocukların iyi vakit geçirmelerini sağlarken, ebeveynleri de çocukların katıldığı aktivitelere dahil ediyor.

  Çocuklarının dünyasına giren ebeveynler onlarla etkileşime geçiyor ve kurdukları düşe ortak oluyorlar. Çocuklar ise ebeveynleriyle daha fazla zaman geçirerek, aile olmanın değerini ve önemini daha güçlü kavrıyor.

  Düşler deneyime dönüşüyor #2

  DENEYİMLİYOR, KEŞFEDİYOR VE ÖĞRENİYOR

  STEM+A deneyimleri (bilim, teknoloji, mühendislik, matematik ve sanat) başlığındaki her branş için hazırlanan aktiviteler; saat başı, sanat ile harmanlanan eğlenceli ve eğitici deneyimlere dönüşüyor. Böylelikle çocuklar bilimin o eşsiz dünyasını yeniden deneyimliyor, öğreniyor ve keşfediyor.

  Düşler deneyime dönüşüyor #3

  KİMİ MÜHENDİS, KİMİ MATEMATİKÇİ OLUYOR

  Düşyeri Deneyim Kulübü çocuklara bilimin kapılarını da aralıyor. Mühendislik deneyiminde çocuklar, farklı branşlarda mühendislik bilgileri edinebiliyor. Matematik deneyimlerinde ise matematiği sevmeyen tüm çocuklar, sanat ve yaratıcılığın matematikle nasıl bir araya gelebileceğini keşfediyor.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir