Dolar
6.822
0.1512%
Euro
7.5659
0.2464%
Altın
1735.29
0.9781%
Borsa
105520.47
0.1525%
G. Altın
380.37
1.0472%
Bitcoin
64363.96
0.4778%
18ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 18 C
  Kış dekorasyonu için ideal aksesuarlar

  Kış dekorasyonu için ideal aksesuarlar

  Bu kış іçіnіzі ısıtаcаk sıсaсık bir dеkorasyon yaratmak iѕtiyorѕanız, evinizin aksesuarlarını mevsime uygun olarak değiştirebilirsiniz.
  • 06.10.2015 - 11:49

  Kış dekorasyonu için ideal aksesuarlar

  kış

  Kış aylarında ev dekorasyonu yaparken aslında çok fazla aksesuar kullanmaya gerek yoktur. Ufak dokunuşlarla bir mekanı şık bir görünüme kavuşturmak için kışa özgü ürünlerden faydalanmak son derece kolaydır. İşte sizlere kış dekorasyonu için aksesuar seçiminde kullanabileceğiniz ideal fikirler;

  ŞALLAR

  Eğer evinizde kış aylarının soğuk havasını kıracak bir aksesuara ihtiyaç duyuyorsanız koltuklarınızın üzerine şallar ile şık bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. Dilerseniz koltukların kol kısmına şallarınızı rastgele asabilir, dilerseniz de koltuğunuzun üzerine şal sererek şık bir dekorasyon stiline imza atabilirsiniz.

  BATTANİYELER

  Şallar gibi yine koltuklar üzerinde kullanabileceğiniz kışa uygun dekorasyon fikirlerinden birisi de battaniyelerdir. Battaniyeleri koltukların üzerine serebilir ya da birkaç battaniyeyi katlayarak koltuğunuzun uç kısmına şık bir şekilde yerleştirerek kışa özgü farklı bir görünüm yaratabilirsiniz.

  KIŞA UYGUN TABLOLAR

  Kışı yansıtan ve kar, yağmur ya da soğuk havayı temsil eden tabloları iç mekanlarda kullanmak da iyi bir fikir olacaktır. Özellikle karla kaplı bir şehir tablosu kış aylarında salon dekorasyonu için vazgeçilmez aksesuarlardan biridir.

  MUMLAR

  Kokulu, renkli ve birbirinden farklı görünümlere sahip mumlar da kış dekorasyonu için aksesuar önerileri arasında yer almaktadır. Eğer salonunuzda okuma köşeniz varsa koltuğunuzun yanındaki sehpaya büyükten küçüğe doğru sıralanmış birkaç mum yerleştirebilirsiniz ya da camınızın önüne küçük bir koltuk koyarak cam kenarına mumlarla şık bir dekorasyon oluşturabilirsiniz.

  KURUMUŞ DALLAR VE YAPRAKLAR

  Kış aylarını temsil eden ve rahatlıkla bulabileceğiniz dekorasyon aksesuarlarından birisi de kuru dallardır. Kuru dalları sehpanızın üzerinde şık bir şekilde dekore edebilirsiniz. Dilerseniz cam kenarına da bu dallarla hoş bir görünüm oluşturabilirsiniz.

  KOZALAKLAR

  İşte kışa özgü en doğal aksesuar fikirlerinden birisi. Kozalakları dilerseniz doğal renginde, dilerseniz de farklı renklere boyayarak kullanabilirsiniz. Sehpanızın üzerine doğal haliyle serpiştireceğiniz kozalaklar kış dekorasyonu için kullanılabilecek aksesuarlar arasında oldukça kolay ve zevkli bir seçimdir.

  Görüş Bildir