taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.34325
6.1042
1221.9685
93616.45
209.751

Erdoğan'dan AP Başkanı Schulz'a sert sözler

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye'yi yaptırımlarla tehdit eden Avrupa Parlamentosu Başkanı Martin Schulz'a sert sözlerle yanıt verdi.

Haber Merkezi | 14.11.2016 - 15:12..
Erdoğan'dan AP Başkanı Schulz'a sert sözler

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Milli Tarım Projesi toplantısında yaptığı konuşmasında Avrupa Birliği'nin açıklamalarına değindi.  "Asıl olay merciyi sizsiniz; millet. Batı ne diyor idam olmaz. Nereden bunu konuşuyorsunuz diyor!" sözleriyle başladığı konuşmasını şöyle sürdürdü:

KİMSİN SEN YA? SEN NASIL TÜRKİYE HAKKINDA KARAR VERİRSİN

"Ey Batı bu milletin kaderi sizin elinizde değildir. Bugün dünyanın büyük çoğunluğunda da bu var. Kimsin sen ya, kimsin? Nesin sen, sen Türkiye adına ne zamandan beri karar verme yetkisine sahip oldun. Sen veya siz nasıl olur da Türkiye hakkında karar verirsiniz. Türkiye'yi tanımamışsınız, çevirdiğiniz fırıldaklar Türkiye adına değil. Bu millet kendi kararını kendi verir, kendi göbeğini kendi keser.

AB ÖNCE VERDİĞİ SÖZLERİ TUTSUN

Avrupa Birliği Parlementosundaki terör örgütleri temsilcilerini temizleyin. O zaman görün. AB önce verdiği sözleri tutsun. Bize 3 milyar avro verecekti. Siz verdiğiniz hiçbir sözü tutmadınız ki. Biz dürüst olanlarla yürüyeceğiz. Dürüst olmayanlarla değil. En büyük başkan bizim başkan tezahüratları. Anlıyoruz ki birileri bizi bu coğrafyada idare etmeye çalışıyor.

Erdoğan'dan AP Başkanı Schulz'a sert sözler VİDEO

TERBİYESİZE BAK YA! YAPTIRIM UYGULARIZ DİYOR

Şu terbiyesize bak ya. “Yaptırım uygularız” diyor. Senin her tarafın yaptırım olsa ne yazar. Geç kalıyorsun, geç. Biz de bu saldırıya cevap olarak onların kullandığı ne kadar maşa, alet, hain varsa hepsinin başını eziyoruz, ezeceğiz.

HODRİ MEYDAN

Varsın onların topu birden cehennem çukurunda yansın. Bu ülkenin tek bir evladının tırnağına o teröristlerin milyon tanesini değiştirmeyiz. Uluslararası alanda da terör örgütünün arkasındaki güçlerle hesaplaşmaktan geri durmayacağız. 15 Temmuz artık bizim canımızdan başka kaybedecek bir şeyimizin kalmadığını gördüğümüz gündür. Dün Asya’dan Avrupa’ya yüz binler yürüdü. Gizli saklı hiçbir şey kalmadı. Hodri meydan diyoruz.

BUNLAR DÜRÜST DEĞİL

İngiltere bile milete gitti, millet ne yaptı İngiltere'de çıkalım dedi ve çıktılar. Suriye'de Irak'ta mültecilere verdiğimiz destekle yaptığımız harcama 15 milyar dolara ulaştı. Siz verdiğiniz hiçbir sözü tutmadınız ki nereye yürüyeceğiz. Bunlar dürüst değil, biz dürüst olanlarla yürüyeceğiz"

AP Başkanı'ndan Türkiye'ye yaptırım tehdidi haberiErdoğan'dan AP Başkanı Schulz'a sert sözler

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)