Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

2013 Skoda Octavia detaylandı

Yeni Octavia’da tamamı TSI teknolojisine sahip 4 benzinli ve dört modern common-rail TDI dizel motor seçeneği bulunuyor.

1/13

Benzinli ve dizel motorların baz versiyonları dışında, tüm motorlar start-stop ve enerji geri kazanım sistemine sahip “Green tec” versiyonuyla piyasada olacak.

2/13

“Markanın Kalbi” olarak nitelendirilen yeni SKODA Octavia, üçüncü nesliyle yollara çıkmaya hazırlanıyor. Sınıfının standartlarını yeniden belirleyen Octavia, yolcularına sunduğu geniş iç hacmi, bagaj kapasitesiyle yine benzersiz olacak.

3/13

Yeni Octavia, bir önceki nesline göre daha uzun ve daha geniş bir otomobil. İkinci jenerasyondan 90 milimetre daha uzun ve 45 milimetre daha geniş olan Yeni Octavia’nın dingil mesafesinde yapılan 108 milimetrelik artışla da iç mekanda ferahlık artırıldı.

4/13

Yeni Skoda Octavia, iç mekan genişliği ile segmentinde yeni bir döneminde öncülüğünü üstleniyor. Üst segmentlerdeki otomobillerin genişliğinde bir otomobil sunduklarını belirten Frank Welsch, Yeni Skoda Octavia’nın iç mekanını şöyle özetliyor;

5/13

Her Skoda’da olduğu gibi, yeni Octavia’da da işlevsel akıllı çözümler sunularak kullanıcıların hayatı kolaylaştırılıyor.

6/13

Konfora yönelik bir çok etkileyici donanım seçeneğinin sunulduğu 3’ncü nesil Octavia’da yeni nesil radyo ve navigasyon sistemleri de otomobile etkileyici özellikler getiriyor.

7/13

8/13

9/13

10/13

11/13

12/13