Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

2018'in yeni trendi: Kadife

Kadifenin sıcacık dokusunu yeni yılda da kendine hayran bırakıyor...

1/15

Kadifeler 2018’de çokça karşımıza çıkacak dokulardandır.

2/15

Kadifenin sıcacık dokusunu yeni yılda da hep üstünüzde hissedeceksiniz.

3/15

Bu yeni trend modaseverler için şimdiden ilgi odağı oldu. Yeni yıl sezonunda bizleri bekleyen kadife trendini siz modaseverler için araştırdık.

4/15

Elbiseler Bu senenin gözde trendlerinden olan kadifeler, elbiseler için ayrı bir şıklık oluşturuyor.

5/15

Kadife dokulu elbiseleri günlük yaşantınızda tercih edebileceğiniz gibi gece kıyafeti olarak kullanabilirsiniz.

6/15

Bluzlar Bluzlar, her zaman olduğu gibi kadifeyle de görkemini koruyor. Kadife bluzlar sizin stil belirleyicilerinizden biri olabilir.

7/15

Pantolon Pantolon şıklığını kadifelerle bütünleştirin. Kadife pantolonlar günün her saatine ve neredeyse her mekan için uygun bir parça olacaktır.

8/15

Etekler Kış aylarında etek tercih edenler için kadifeler önemli bir belirleyicidir. Kadife etekleri her yerde kullanabileceğiniz gibi kombinlemesi de bir o kadar kolaydır.

9/15

Ceket Kış aylarına girdikçe havalar soğumaya başlar. Gündüz sıcakları ve rüzgardan korunurken de şık olmak önemli. Kadife ceketlerle tarzınızı konuşturun.

10/15

Mont Kadife montlar ceketlerden fazklı olarak bu dönemlerde daha şık modellerle karşımızda. Senenin trendlerinden olan kadife montlarla kendi stilinizi yaratın.

11/15

Çizme Çizmeler kışın vazgeçilmezlerinden biridir.

12/15

Çizmelerinizde kadife detaylar tercih ederek kombininizi ağırlaştırabilir ciddi bir görünüm elde edebilirsiniz.

13/15

Bot Botlar yaz – kış tercih listelerimizde bulunan parçalardandır. 2018 yılının trendi olan kadifeleri botlarınızda da tercih edebilirsiniz.

14/15

Ayakkabı Ayakkabıların ihtişamlı hale geldiği kadife trendinde şık görünmek çok kolay. Sade bir kombini anında başkalaştıracak olan kadifeler ayakkabılar için harika bir tercih maddesi oldu.

15/15