Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

2019 yılında dünyaevine giren ünlü isimler

2020'ye geri sayım başlarken, geçtiğimiz yıl birçok ünlü isim hayatını birleştirdi. İşte düğünleri oldukça konuştuğu o isimler...

1/18

Oyuncu Hazal Kaya, 5 yıllık sevgilisi Ali Atay ile şubat ayında nikah masasına oturdu. Çift, geçtiğimiz aylarda da oğulları Fikret Ali'yi kucaklarına aldı.

2/18

Dünyaca ünlü piyanist Fazıl Say, üç yıldır birlikte olduğu İzmirli sevgilisi piyanist Ece Dağıstan ile İtalya’nın Milano kentinde evlendi.

3/18

Demet Şener, 2,5 ay birlikte olduğu kendisinden 9 yaş küçük sevgilisi Cenk Küpeli ile evlendi.

4/18

Eski manken Ebru Şallı, uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Uğur Akkuş ile Çırağan Sarayı'nda kıyılan nikahla dünyaevine girdi.

5/18

Ünlü oyuncular İnci Türkay ve Atilla Saral 11 yıllık beraberliklerini Londra’da sade bir törenle resmileştirdi.

6/18

Oyuncu Müge Boz ve basketbolcu Caner Erdeniz, Berselona'daki Türk konsolosluğunda nikah masasına oturdu. Çiftin kızları Vina, kasım ayında doğdu.

7/18

Seren Şirince bir süredir birlikte olduğu İngiliz Tobias Sutter evlendi.

8/18

Ünlü oyuncu ve müzisyen Bartu Küçükçağlayan, psikolog nişanlısı Merve Özgüle ile dünyaevine girdi.

9/18

Oyuncu Eser Yenenler ile Miss Turkey 2015'te dördüncü güzel seçilen Berfu Yıldız, 2019'da dünyaevine giren isimler arasında yer aldı. Çiftin oğulları Kuzey, ekim ayında dünyaya geldi.

10/18

Oyuncu Seda Güven, bir süredir aşk yaşadığı iş adamı sevgilisi Ali Gürel ile evlendi.

11/18

Oyuncu Deniz Baysal ile Kolpa grubunun solisti Barış Yurtçu, 3 yıllık beraberliğin ardından dünyaevine girdi.

12/18

Katıldığı Survivor yarışmasıyla adını duyuran Sahra Işık, uzun süredir birlikte olduğu İdris Aybirdi ile evlendi.

13/18

Dünyaca ünlü futbolcu Mesut Özil ile oyuncu Amine Gülşe, haziran ayında dünyaevine girdi. Ünlü çiftin nikah şahitliğini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile eşi Emine Erdoğan yaptı.

14/18

Ünlü sanatçı Ziynet Sali, Erkan Erzurumlu ile Girne’de dünyaevine girdi.

15/18

2016 Best Model Türkiye birincisi ve Best Model Of The World yarışmasında ikinci seçilen Gizem Kayalı, uzun zamandır aşk yaşadığı Murat Binici ile dünyaevine girdi.

16/18

Ünlü modacı ve televizyon sunucusu Tülin Şahin, 9 aydır birlikte olduğu Portekizli yatırım bankacısı Pedro de Noronha ile nisan ayında Portekiz’de dünyaevine girdi. Çiftin, kasım ayında Siena Leyla isminde bir kızı oldu.

17/18

Şarkıcı Aylin Coşkun, 15 yıldır birlikte olduğu Volkan Aslan ile eylül ayında evlendi. Çiftin düğününün en çok konuşulan kısmı, takılan altınlar oldu.

18/18