Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Beş dakikalık şöhretler

SİNEM UMAŞ Gelinim Olur musun adlı yarışma onun hayatını bir anda değiştirdi. Özellikle 'kaynana Semra' ile atışmaları onu bir anda Türkiye'nin gündemine taşıdı. Ancak yıldızı parladığı kadar ani bir şekilde söndü. Yarışmadan sonra adı bir fuhuş operasyonuna karıştı. Bir kaç gece kulübünde şarkıcı olarak sahneye çıktı.

1/7

HÜLYA YAMANOĞLU Biri Bizi Gözetliyor yarışmasının şöhretlerinden. Ama onun yıldızı da kısa sürede söndü. Bir dönem onun da adı Sinem Umaş ile birlikte bir polisiye operasyona karıştı. Çıkardığı kitap bile şöhretler dünyasında tutulmasını sağlayamadı.

2/7

GAYE TOPBAŞ O da BBC şöhretlerinden. Herşeye muhalefet etmesi, herkesle tartışması onu da nefret edilerek sevilen ünlüler arasına soktu. Ama Gaye'nin şöhreti de yarışmayla birlikte tarihe karıştı.

3/7

UĞUR BODUR Biri Bizi Gözetliyor şöhretlerinden biri daha. Maço tavırlarıyla yarışma yayınlandığı sürece ilgi odağı oldu. Ama onun şöhreti de kısa sürede bitti.

4/7

CANER TOYGAR ve TÜLİN KOCA Tülin ile Caner'in evlenip evlenmeyeceği uzun süre Türkiye gündemini işgal etti. Her iki yarışma şöhreti de bir süre TV ekranlarında sık sık boy gösterdi. Caner kimi zaman karıştığı kavgalarla kimi zaman katıldığı TV programlarındaki tuhaf tavırlarıyla gündeme geldi. Kısa süren bir dizi serüveni oldu.

5/7

MELİH DEĞİRMENCİ İlk BBG'nin birincisi Melih'in müzik ve dizi deneyimi hüsranla sonuçlandı. Kısacık şöhreti de tatlı bir anı olarak kaldı.

6/7

EDVARD BOZUKLUOĞLU 05 Edi de Biri Bizi Gözetliyor birincisi. Bu birincilikten sonra şöhreti uzun sürmedi. Son olarak eşiyle birlikte trajik bir olay sebebiyle gündeme geldi. Bozukluoğlu'nun eşi tüp bebek tedavisi sırasında tüberküloz kapınca minik bebekleri Can'ı kaybeden çift yargıya başvurdu.

7/7