Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Akla gelmeyecek iş kolları

Keçi kiralama ABD’nin marijuana kullanımına karşı tavrı biliniyor. Keçiler ise keten kenevirlerini tüketip hiç etkisinde kalmayanlar canlılar. ABD’de bir grup insan evlerinin etrafındaki keten kenevirlerini yemeleri için keçilerin kiralandığı bir şirket kurdular.

1/5

Akşamdan kalmalara yardım Akşamdan kalma bir insanın sabah en rahatsız olacağı durumlardan biri. Hem baş ağrısı, hem bulantı, hem de baş dönmesi bir arada görülür. ABD’li girişimciler ise bu durumda ne yapacaklarını bilemeyenler için bir şirket kurdu. Hangover Helpers adlı bu şirket talep doğrultusunda akşamdan kalmanın evdeki ve kişideki etkilerinin ortadan kaldırılmasına yardım edecek kişileri yolluyor. Günlük ücreti ise 20 dolardan başlıyor.

2/5

Tasarım tabutlar ABD’de ölen kişilere klasik bir tabuttan fazlasını, tasarım tabutları sunan Couture Caskets adında bir şirket bulunuyor. Şirket, tabutlarda klasik çizginin ötesine geçen alternatifler üretiyor.

3/5

Evcil tavuğunuza özel kıyafetler ABD’de My Pet Chicken adlı bir şirket çoğunluklu yumurtası için beslenen tavuklara evcil hayvan muamelesi yapanlara özel giysiler tasarlıyor.

4/5

Arkadaş kirala Para ile arkadaş kiralamanın mümkün olduğunu biliyor muydunuz? ABD’de RentAFriend.com adlı bir site saatine 10 dolar ödeyerek arkadaş kiralayabileceğiniz bir iş kolu kurmuş.

5/5