Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Amerikan Müzik Ödülleri'nde Jennifer Lopez şıklığı

43. Amerikan Müzik Ödülleri sahiplerini buldu. Görkemli bir tören oldu. Gecenin sunuculuğunu üstlenen Jennifer Lopez kıyafetleriyle geceye damga vurdu...

1/12

Hbaertürk'te yer alan habere göre Jennifer Lopez, nam-ı diğer Jlo gece boyunca tam 10 kostüm değiştirdi. Her biri ile harika görünüyordu. Gecede dans ekibi ile yaptığı show ise görülmeye değerdi doğrusu.

2/12

Charbel Zoe tasarımı içinde ışıltı saçan Lopez, aynı zamanda transparan detaylara sahip couture elbisesi ile adeta gövde gösterisi yaptı. Hala gencim ve güzelim mesajı net olarak alındı.

3/12

Metalik gold Julien Mac Donald tasarımı ile yine muhteşem görünüyordu Jennifer Lopez. İşaret ve orta parmak yüzükleri, zarif küpeleri, düz taranmış saçları harika bir bütünlük içindeydi.

4/12

Sezonun en trend renklerden bir olan sarı renkteki cape formlu tulumu Michael Costello imzası taşıyan Lopez, tulumunu blinging kemer, gold bileklik ve halka küpeler ile tamamlamıştı. Topuz saçları ve mercan ruju ile çok çekici görünüyordu.

5/12

Jlo’nun vazgeçemediği tasarımcılardan biri olan Zuhair Murad imzalı siyah elbise, benim gecedeki favorim oldu.

6/12

Michael Cinco imzalı ombre elbise, en çok beğenilenlerden, en çokta eleştirilenden biri oldu. Kimine göre felaket bir seçimdi, kimisi ile ışıltısı ile göz kamaştırdığını düşündü.

7/12

Yine bir Zuhair Murad tasarımı, ama bu kez bir tulum.

8/12

Vücuduna güvenenlerin tercihi olması gereken tasarım, sade ve sıkı bir at kuyruğu ile tamamlanmış.

9/12

Sahne show’unda DSquared2 tasarımı tercih eden Jennifer Lopez yine muhteşem bir görsel şölen yaşattı.

10/12

Latin güzelin gecede tercih ettiği diğer elbiseler ise,kırmızı yaprak desenli bir model oldu...

11/12

Jennifer Lopez törenin açılışını mavi ipli elbise ile yaptı...

12/12