Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Angelina Jolie'ye velayet yasağı

Angelina Jolie Londra’daki çekimlere çocuklarını götürmek isteyince velayet anlaşmasına aykırı bir durum ile karşı karşıya kaldı...

1/15

Velayet konusunda anlaşmaya varan Angeline Jolie ve Brad Pitt, Malefiz 2 filminin çekimleri öncesi yeni bir sorunla karşı karşıya.

2/15

Hollywood’un ünlü yıldızı Angelina Jolie ve Brad Pitt, çekişmeli geçen boşanma davası sürecinde çocukların velayeti konusunda anlaşmaya varmıştı. Velayetin Jolie’de olacağı, Pitt’in de çocukları görme hakkı olacağı anlaşma, krize yol açtı.

3/15

Başrolde yer aldığı Malefiz 2 (Maleficent 2) filminin çekimleri için Londra’ya gidecek olan Jolie, yanında altı çocuğunu da götürmek isteyince yasakla karşılaştı. Çünkü Pitt’in çocukları görüş günlerinde uzak olmaları ve baba ile çocukların görüşememeleri velayet anlaşmasına aykırı.

4/15

Page Six’in haberine göre Jolie, film çekimlerine çocuklarını götürmek isteyip de götüremediğ için öfkeli.

5/15

Jolie’ye yakın bir kaynağın belirttiğine göre Jolie ve Pitt bu durumun üstesinden nasıl geleceklerini planlıyor ama Jolie durumdan dolayı mutsuz. Üstelik yaşanan çekişmeli durumdan dolayı Jolie’nin yakınları da yorgun ve sıkılmış halde.

6/15

Eylül 2016’da boşanma davası açan Jolie ve Pitt, uzun süre velayet konusunda anlaşmazlık yaşamıştı.

7/15

Çift geçtiğimiz ay velayet konusunda anlaşmaya varmış, altı çocuğun kimde kalacağı kararlaştırılmıştı.

8/15

Anlaşmaya göre Maddox, Pax, Zahara, Shiloh ile ikizler Vivienne ve Knox anneleri Jolie ile birlikte kalıyor ancak Pitt de çocuklarını görebiliyor.

9/15

ABD medyasına göre ikili, çalıştıklarında ya da seyahate çıktıklarında çocukların bakımı konusunda da görüşüp anlaşmıştı. Buna göre, Jolie çalışırken ya da seyahetteyken Pitt de çocukların bakımına destek olacaktı.

10/15

Ancak son durumda Jolie’nin çalışması ile çocukların bakımı konusu yeni bir anlaşmazlığa zemin hazırladı.

11/15

Ünlü oyuncu Angelina Jolie

12/15

Ünlü oyuncu Angelina Jolie

13/15

Ünlü oyuncu Angelina Jolie

14/15

Ünlü oyuncu Angelina Jolie

15/15