Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Aziz Yıldırım kendinden geçti

Sarı-lacivertlilerin başkanı, Kuyt ve Cristian’ın 56. dakikada kaçırdığı pozisyonların ardından ayağa fırlarken Plzen’den Limbersky’nin 69’da direkten dönen şutunda ise kendinden geçti

1/7

UEFA Avrupa Ligi’nde deplasmanda 1-0 kazandığı ilk maçı avantajıyla Şükrü Saracoğlu Stadı’nda Viktoria Plzen’i konuk eden F.Bahçe, ikinci yarıda oynadığı defansif futbolla başkan Aziz Yıldırım’ın protokol tribününde hop oturup hop kalkmasına neden oldu.

2/7

‘BU NASIL KAÇAR’ SARI-lacivertlilerin 44. dakikada genç yetenek Salih Uçan’ın golüyle 1-0 önde kapadığı ilk devrenin ardından 56. dakikada Dirk Kuyt ve Cristian Baroninin art arda kaçırdığı goller Aziz Yıldırım’ın tepkisini çekti.

3/7

KUYT’IN karşı karşıya kaldığı pozisyonda topu Viktoria Plzen’in file bekçisi Kozacik’e nişanlaması ve dönen topu da Cristian’ın müsait durumda olmasına rağmen dışarı vurmasına sinirlenen başkan...

4/7

Tepkisini ayağa kalkıp, elleriyle sahayı göstererek “Bu pozisyon nasıl gol olmaz” diye bağırarak dışa vurdu.

5/7

Ancak Yıldırım’ın kendinden geçtiği asıl pozisyon 69. dakikada yaşandı. Plzen’li Limbersky’nin ceza sahası dışından çektiği şutta topun direkten dönmesinin ardından başkan Yıldırım, deyim yerindeyse saçlarını yoldu.

6/7

Bu vuruşun ardından adeta koltuğuna yığılan Yıldırım, 1-1’den sonra özellikle maçın son anlarında daha da gergin anlar yaşamasına rağmen, takımının tur atlamasından sonra rahat bir nefes aldı.

7/7