Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Barış Murat Yağcı: Zeki kadın arıyorum

Barış Murat Yağcı (21), uzun yıllar basketbol oynadı. Sonra sakatlanıp ara verdi.2011'de Best Model’e katıldı ve ‘Best Fotomodel’ seçildi.

1/16

Dünyaca ünlü Dsquared markasından teklif geldi. Genç kızların Zac Efron’a benzettiği Yağcı, yarışma sonrası fotomodellik yaptı...

2/16

Modellik konusunda onu ilk keşfeden ‘Yer Gök Aşk’ dizisinde oynayan kuzeni Birce Akalay oldu ve marka danışmanı Selim Akar sayesinde objektifle tanıştı. Fashion Week’te yer aldı.

3/16

Çeşitli markaların katalog çekimlerine katıldı. Bu sırada Best Model yarışmasına girdi ve Dsquared markası için İtalya’ya davet edildi.

4/16

Barış Murat Yağcı, yaşadığı süreci şöyle anlatıyor: “Aslında geçen sene yarışmaya son anda kayıt olmuştum. İlk 20’ye kadar kaldım ancak sağlık sorunları nedeniyle yarışmadan çekildim.

5/16

Bu sene tekrar katıldım ve en iyi poz veren, fotoğraflarda üzerinde taşıdığı kıyafetle kendini gösterebilenin seçildiği Best Fotomodel oldum.

6/16

Bu arada Dsquared markası yetkililerince tamamen tesadüf eseri keşfedildim. Bir akşam yakın bir arkadaşım bir davete çağırdı ve orada markanın yetkilileriyle karşılaştık.

7/16

Türk olup olmadığımı sordular. Türk olduğumu söylediğimde ifadeleri değişti. Boyumun, yüzümün ve dövmelerimin Milano’da çok avantaj getireceğini söylediler.

8/16

Son dönemde kaslı erkek modası var. Sizce kadınlar kaslara karşı koyamıyor mu? - Kaslı erkek, kendine bakan, düzenli yaşayan, kendine özen gösteren insandır.

9/16

Zayıf erkeklerin trendi çoktan geçti. Özellikle Kıvanç Tatlıtuğ ‘Kuzey Güney’ dizisiyle trendi değiştirdi. Kaslı erkek bence daha seksi ve ulaşılmaz. Dövmesi varsa daha karizmatiktir.

10/16

İlişkilerde boy sorun olmuyor mu? - 1.80’den kısa bir kıza asla bakmam.

11/16

Zac Efron’a benzetilmek sizi nasıl etkiliyor? - Zac artık hayatımın bir parçası oldu. İnsanların beni ona benzetmesi çok doğal, çünkü gerçekten benzediğimi düşünüyorum.

12/16

Kıvanç Tatlıtuğ ve Kenan İmirzalıoğlu gibi isimler Best Model sonrası yıldız oldu... Sizce sizde de o kumaş var mı? - Saygı duyduğum ve takdir ettiğim iki insan. Ben de modellikle başlayıp oyunculuk yapmayı hedefliyorum. O kumaştan metrelerce fazlalığım var.

13/16

Son günlerin popüler yakışıklısı Barış Murat Yağcı, ‘Kocamın Ailesi’ dizisinin kadrosuna ‘Akın’ karakteri ile dahil oldu.

14/16

Fitmen Dergisi’ne tutkunu olduğu boks sporunu yaparken pozlar veren Yağcı, “Aşk var mı?” sorusuna, “Hayatımda şu an aşk yok.

15/16

Aşk benim için kutsal bir duygu. Birlikte olacağım kişinin tipi önemli değil. Benden daha zeki olması önemli” cevabını verdi.

16/16