Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Bella Hadid: Tanıştıktan sonra heyecandan titremiştim

Dünyaca ünlü model Bella Hadid, ABD eski başkanı Barack Obama'nın eşi Michelle Obama ile tanışma anını anlattı.

1/14

Bella Hadid, Michelle Obama ile tanışırken heyecanlandığını dile getirerek, "Merhabalaştıktan bir süre sonra heyecandan titremiştim" dedi.

2/14

Dünyaca ünlü şarkıcı The Weeknd ile yaşadıkları birliktelikle sık sık gündeme gelen ünlü model Bella Hadid Vogue dergisine konuştu.

3/14

Son olarak İtalya'da gerçekleşen Versace defilsinde Emily Ratajkowski ile birlikte podyuma damga vuran Bella Hadid, “Tanışırken heyecanlandığınız ünlü kimdi?” sorusuna da şu yanıtı verdi: “Kesinlikle Michelle Obama! Merhabalaştıktan bir süre sonra heyecandan titremiştim"

4/14

Hadid, şimdiye dek tanıdığı en güzel insanın ise sevgilisi The Weeknd olduğunu ve hayatta en çok onun kendisini güldürdüğünü itiraf etti.

5/14

Hadid, geçtiğimiz yıl sonu kendisine 22. yaşı için sürpriz bir kutlama organize eden sevgilisi için, "Bebeğime, güzel aileme ve arkadaşlarıma bu sürprizi çok özel hale getirdikleri için teşekkür ederim. Hayatımın en güzel günüydü" sözlerini dile getirmişti.

6/14

Öte yandan moda dünyasının iki yıldız ismi Bella Hadid ile Hailey Baldwin, geçtiğimiz yaz aylarında bir grup arkadaşlarıyla birlikte Miami'de tatil yapmıştı.

7/14

Bella Hadid'in 22'nci yaş gününü ilk kutlayan bir dargın bir barışık olduğu sevgilisi şarkıcı The Weeknd oldu.

8/14

Kanadalı şarkıcısı süper modelin yeni yaşını "İyi ki doğdun meleğin" notuyla sosyal medyadan kutladı.

9/14

Bella Hadid 9 Ekim 1996'da Hollandalı model Yolanda Hadid ile çocukken İsrail’den sınırdışı edilen ve ailesiyle birlikte ABD’ye göç eden Filistinli gayrimenkul geliştirme uzmanı Muhammed Hadid’in kızı olarak dünyaya geldi.

10/14

Hadid, bir röportajında “Babam Amerika’ya ilk geldiğinde bir mülteciydi.

11/14

Dolayısıyla ablam (Gigi), erkek kardeşim (Anwar) ve benim için bu konu çok yakınımızdaydı" dedi.

12/14

"Babam her zaman dindardı ve bizimle dua ederdi” diyen Hadid, kendini “Müslüman olmaktan gurur duyuyorum” sözleriyle ifade ediyor.

13/14

Hadid, iki yaşında Guess’in kampanyasında yer alarak moda kampanyalarının aranan yüzü haline geldi.

14/14