Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Burçların evliliğe yaklaşımları

Burçların birçok özelliği araştırılırken en merak edilen konular arasında burçların evliliğe yaklaşımları yer alıyor. İşte, kimisinin bağlılığa kimisinin ise özgürlüğe düşkün olan burçların evliliğe yaklaşımları... EVLİLİKTEN UZAK DURAN BURÇLAR

1/13

KOÇ BURCU: Koç burcu kadını ve Koç burcu erkeği, hareketli ve hayat dolu olmalarıyla tanınırlar. Hayatta gerçekleştirmek için birçok hayali bulunan Koçların evliliğe sıcak bakmadıkları bilinir. Evlilik Koç burcu insanı için çoğunlukla bu hayallere ulaşma yolunda bir ayak bağıdır.

2/13

İKİZLER BURCU: Sosyal olmalarıyla ün salan İkizler burcu insanı, birlikteliklerinde eğlenerek vakit geçirmeyi önemser. Ancak işler ciddi boyuta ulaştığında ise üzerlerinde baskı hissederek evlilikten uzaklaşırlar.

3/13

KOVA BURCU: Dışa dönük olan Kova burcu insanı, iletişim kurmaktan ve insanlarla yakınlaşmaktan oldukça hoşlanır. Ancak evlilik boyutundaki ikili insan ilişkilerinden haz etmezler. Her zaman analitik düşünürler ve büyük bir aşk yaşasalar bile hep bir tarafları mantıklı olmaya itecektir.

4/13

YAY BURCU: Özgürlüğüne düşkün olmalarıyla bilinen Yay burçları, herhangi bir şeye bağlanma fikrine oldukça uzak dururlar. Evliliği onları istediklerini yapmaktan ve hayallerini gerçekleştirmekten alıkoyan bir ayak bağı olarak görürler. Bu nedenle evlilik onlara oldukça uzaktır.

5/13

BAŞAK BURCU: Özgürlüklerine ve kendi düzenlerine oldukça düşkün olan Yay burçları, zaman zaman insanları yönlendirmek isterler. Bu nedenle evliliklerinde bunun bir sorun olacağını düşünerek bu fikirden oldukça uzak dururlar.

6/13

EVLİLİĞE SICAK BAKAN BURÇLAR YENGEÇ BURCU: Evliliğe en sıcak bakan burç olarak bilinen Yengeç burcu, aile hayatına oldukça düşkündür. Hayalleri yuva kurmak üzerine olan Yengeçler, ilişkisi bozulmadığı sürece ilişkilerini evlilik yolunda ilerletmeyi tercih eder.

7/13

BOĞA BURCU: Evine düşkünlüğü ile ün salan Boğa burcu, evleneceği kişi konusunda son derece seçicidir. Karşısındaki insanın dış görünüşüne, maddiyatına ve sadakatine önem verir. Kolay güvenmez ama güvendiği zaman da sarsılmaz.

8/13

BALIK BURCU: En duygusal burçlardan biri olan Balık burcu, partneriyle sonsuza kadar birlikte olmak ister. Çocuk sahibi olmayı da çok isteyen Balıklar, evliliğe en sıcak bakan burçtur.

9/13

ASLAN BURCU: Aslanlar, karşı cins için çok çekici ve toplum içinde kendilerini belli eden insanlardır. Lider özelliği olan Aslan burcu kadını ve erkeği, evliliklerinde oldukça baskın bir rol oynar. Bu durum karşısındaki insanda sorun teşkil etmediği sürece evliliğe sıcak bakan burçlar arasında yer alır.

10/13

OĞLAK BURCU: Hayatlarını işlerine ve mesleklerine adayan Oğlak burcu insanı için evlilik 2'nci planda kalsa da yuva kurmayı ve anne-baba olmayı en çok isteyen burçlardan biridir.

11/13

AKREP BURCU: Burçlar arasında en zor özelliklere sahip olan biri olan Akrepler, her ne kadar özgürlüklerine ve eğlence hayatına düşkün olsalar da bu anları eşleriyle yaşamayı daha çok isterler. Bu nedenle tüm zor yönlerine rağmen evliliğe sıcak bakan bir burçtur.

12/13

TERAZİ BURCU: Anlaşılması zor olan Terazi burçları, tartışmaya ve eleştiriye açık değildir. Bu özellikleri nedenle evlilikten kaçsalar da anne ve baba adayı olarak ideal bir burçtur.

13/13