Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Canlı yayın skandalları

Güzel sunucu hayatının en talihsiz anlarından birini yaşadı.

1/26

Kanadada yayın yapan City TVnin güzel sunucusu Saphia Khambalia önceki gün şov için Toronto kentine gelen Charlie Sheenle röportaj yapmak için Massey Hall Tiyatrosuna gitti.

2/26

Tiyatronun önünde Sheenle röportaj yapmaya başlayan güzel sunucu hayatının en talihsiz anlarından birini yaşadı. Sheenle konuşmaya başlayan sunucunun sümüğü aktı. Kıpkırmızı kesilen sunucu yayını terk etti.

3/26

Son dönemde ABD'nin en çok konuştuğu isimlerden biri olan Charlie Sheen, önceki gece Jimmy Kimmel Live programına sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi. Canlı yayın sürerken birden stüdyoya dalan ünlü aktör, sunucu Jimmy Kimmel'ı dudaklarından öperek hem stüdyodakile hem de ekran başındaki seyircileri şaşkınlığa boğdu. Sheen canlı yayın sürprizinin altında ise çocuklarına yeniden kavuşmanın sevincinin yattığını söyledi.

4/26

Hafta sonu Sky Türk'te yaşanan teknik sorun ekrana yansıdı. Sabah saatlerinde ekrana gelen haber bülteninde sunucunun sesi yaklaşık 20 saniye kapalı kaldı. Ardından sunucu yayını bitirdi ve Devlet Bahçeli'nin konuşması ekrana geldi. Bahçeli'nin görüntüsüyle ses de açıldı. Ancak bu sırada canlı yayınlanan Bahçeli'nin konuşmasına karışan bir bayanın ağzından şu sözler döküldü; 'Şimdi şu açıdan söylüyorum artık saçımız makyajımız yapılıyor. Ama gel gör ki alışmadık dıtta dıt durmazmış...'

5/26

Ünlü sunucu Ellen DeGeneres'in şovuna konuk olan aktris Valerie Bertinelli, hayatını şokunu yaşadı.

6/26

Programda çıplaklıkla ilgili görüşlerini açıklayan 50 yaşındaki Bertinelli, evde kocasıyla birlikte çıplak dolaştıklarını söylerken, canlı yayında çıplak bir adam ünlü oyuncuya arkadan yaklaştı ve aktrisi korkutup kaçtı. Valerie Bertinelli, DeGeneres'in bu şakasının etkisini uzun süre üzerinden atamazken, 'Bir an çıplak adamın kocam olduğunu sandım' diyerek stüdyodakileri kahkahaya boğdu.

7/26

İsmi Victoria's Secret markası ile neredeyse özdeşleşen süpermodel Heidi Klum, kameralar önünde iç çamaşırını çıkardı.

8/26

Elton John'ın düzenlediği partiye davetli olan Klum, burada The Tonight Show with Jay Leno adlı şov programının muhabiri Ross Matthews ile karşılaştı. Matthews, partideki ünlü isimlerin yanına gidip, onlardan Jey Leno adına hatıra eşyaları topladığını söyledi. Klum'da İç çamaşırını orada çıkartarak verdi...

9/26

26. Spirit Ödülleri Töreni önceki gece düzenlendi. İzleyiciyi asıl şoke eden ise Rosario Dawson oldu. Dawson, Mendes’in ‘intikamını almak için’ Rudd’un pantolonunun önünü avuçladı!

10/26

Oyuncu Paul Rudd, En İyi Senaryo ödülünün adaylarını açıklamak için birlikte sahneye çıktığı Eva Mendes’in göğsünü elledi.

11/26

Ulusal Televizyon Ödülleri'nde ödül kazanırsa programını çıplak sunacağını söyleyen televizyon aşçısı Gino D'Acampo ödülü kazanınca sözünden dönmedi. İngiliz televizyonlarında sunuculuk yapan İtalyan asıllı aşçı, kazandığı zafer nedeniyle yayına çıplak çıktı.

12/26

Canlı yayında hava durumunu bildiren sunucu, önünde durduğu ekranın azizliğine uğrayınca zor durumda kaldı.

13/26

İngiltere'de itv kanalında hava durumunu sunan 30 yaşındaki Lucy Verasamy, İngiltere'ye İsviçre üzerinden gelen soğuk hava dalgasını işaret eden oklar vücudunun 'uygunsuz' bölgelerine yönelince ortaya komik bir görüntü çıktı.

14/26

Avustralya'da Macquarie Bankası finansal operasyon odasından gerçekleştirilen canlı yayın bankacıyı fena yakaladı. İş arkadaşının canlı yayında televizyon kamerasına faiz oranlarını verdiğini ve kendi bilgisayar ekranının tam kameraya baktığını farketmeyen adam, Miranda Kerr'in fotoğraflarına bakarken yakalandı. Bankacı, kamerada olduğunu farketmedi ancak tam yayın sonra ererken durumun farkına varıp kameraya doğru bir bakış attı.

15/26

Avusturalya’daki güzellik yarışmasındaki kaza ilk sırada yer aldı. Düzenlenen güzellik yarışmasını sunan Sarah Murdoch, Kelsey Martinovich isimli modelin seyircilerden gelen oylarla birinci olduğunu açıkladı.

16/26

Ardından Martinovich ve yarışmanın ikincisi olarak ilan edilen Amanda Ware sahneye çağrıldı. Ancak skandal, Martinovich'in sahnede birincilik konuşmasını yapmaya başladığı sırada ortaya çıktı. Yarışmanın sunucusu Sarah Murdoch'a kulaklığından bir bilgi ile donup kalırken, 'Kendimi çok kötü hissediyorum, gerçekten çok üzgünüm. Çok büyük bir yanlışlık oldu' dedi.

17/26

İngiliz yayın kuruluşu BBC televizyonunda canlı yayınlanan haber bülteni sırasında spiker Simon McCoy, hava durumunu sunan Tomasz Schafernaker’den hava raporunu anlatmasını isterken arkadaşının havayı tahmin etme güçlerini alaya aldı.

18/26

Bu sırada kameranın kendisine döndüğünden habersiz Schafernaker orta parmağı ile Simon McCoy'a küfür anlamına gelen bir el hareketiyle karşılık verdi. Kameranın kendisini çektiğini farkeden hava durumu spikeri parmaklarını hemen başka şekillere soksa da bu görüntü milyonlarca izleyiciye yansıdı.

19/26

Türk televizyon tarihinde yerini alacak olay NTV ekranlarında yaşandı. Muhabir bağlantıya başladığı anda arka planda iki at çiftleşmeye başlayınca ortaya ilginç görüntüler çıktı.

20/26

Seray Sever ve Erkekler' adlı programın çekimlerinde ünlü tiyatrocu Ali Poyrazoğlu, Seray Sever'e ilginç bir sürpriz yaptı.

21/26

Sohbet sırasında Sever'in, 'Beni hiç kimse ellemedi' sözleri üzerine ayağa kalkan Poyrazoğlu, 'İnsan yaşamadığı şeyleri yaşamalı' diyerek Sever'i hiç beklemediği bir anda taciz etti.

22/26

Sabah programına konuk olan Banu Alkan ve uzatmalı sevgilisi Murat Taşdemir arasında yaşanan olay tv dünyasının unutulmaz anları arasında yerini aldı. Taşdemir, kendisine yastıkla vuran Banu Alkan'a tokat attı. Bir anda soğuk rüzgarlar esen programda olay, sunucunun araya girmesiyle son buldu.

23/26

Beyaz Show'a konuk olan şovmen Ata Demirer, canlı yayına telefonla bağlanan bir genç kızın 'Kız arkadaşınız var mı' sorusunu yanıtlarken gaf yaptı. Genç kız, Demirer'e 'Eğer yoksa' deyince, şovmen hemen atılıp 'Verecen mi?' dedi ve stüdyoda buz gibi bir hava esti. Demirer, hatasını anladığında ise iş işten geçmişti.

24/26

'Mesut Yar'la Tuhaf Şeyler' isimli programa konuk olan Rapçi Fuat ile 'Boys Anılar' üyeleri arasında canlı yayında kavga çıktı. Rapçi Fuat şarkı söylerken sahneye atlayan Boys Anılar grubunun solisti, Fuat'a yumruk attı ve bir anda sahne karıştı ve canlı yayın kesildi. Verilen aranın ardından Boys Anılar grubu stüdyo dışına çıkartıldı.

25/26

Angelina Jolie, oyunculuğu ve Birleşmiş Milletler bünyesindeki yararlı çalışmaları bir yana, skandallarıyla da tanınan bir yıldız... 'Girl, Interrupted' adlı filmdeki oyunuyla 'En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu' dalında Oscar kazanan yıldız, ödülünü almaya erkek kardeşi James ile birlikte çıktı. Teşekkür konuşmasını yapan Jolie ile kardeşi, milyonların gözü önünde dudak dudağa öpüştü. Jolie, bunların üzerine bir de 'Görüyorsunuz kardeşimle aşk yaşıyorum' diyerek tuz biber ekti.

26/26