Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Cara Delevingne 50 bin takipçi kaybetti

Ünlü model ve oyuncu Cara Delevingne, geçtiğimiz günlerde 50 bin takipçisiyle birden yollarını ayırdı.

1/15

Peki İngiliz model bu kadar masif takipçi kaybına nasıl uğradı?

2/15

Aklınıza ilk gelen şey 'sahte takipçi' ihtimaliyse maalesef yanılıyorsunuz, altında çok daha hassas nedenler yatıyor.

3/15

Cara Delevingne'in 50 bin takipçisinden olmasının perde arkasında #metoo hareketiyle suçlanan R. Kelly ile ilgili yaptığı açıklamalar yer alıyor.

4/15

R. Kelly'e yapılan cinsel istismar suçlamalarını konu alan Netflix Originals belgeseli Surviving R. Kelly'i izledikten sonra Instagram'ından şu açıklamayı yaptı

5/15

"Surviving R. Kelly belgeselini dün akşam izledim, tüm bunların bu kadar uzun süredir devam ettiğine inanmakta güçlük çekiyorum.

6/15

R. Kelly'nin tüm kurbanları ve o kurbanların aileleri için büyük üzüntü duyuyorum. Bu kişi sahip olduğu gücü kötüye kullanan bir predatör. Bana kalırsa Harvey Weinstein'dan çok daha acınası durumda.

7/15

Amacım ikisini karşılaştırmak değil; sadece Harvey bunca zamandır yaptıklarının hesabını verirken, R. Kelly'nin özgür bir adam olmasına anlam veremiyorum"

8/15

Delevingne "R. Kelly'nin sesi bir meleğinkinden farksız olabilir, fakat bu onu melek yapmaz" diyerek sözlerini sonlandırdı.

9/15

R. Kelly hakkında yaptığı cesur ve çarpıcı açıklamalardan sonra sosyal medyada takipçi kaybına uğrayan Cara Delevingne, arkasından şunları söyledi

10/15

"Ne zaman gerçekçi konuşsam, inandığım bir konu hakkında yorum yapsam, insanlar hemen savunmaya geçiyor.

11/15

İnsanları sorgulamaya yönelten paylaşımlar yapmak takipçi kaybetmenize neden oluyor" diyerek tepkisini ortaya koydu.

12/15

Cara Delevingne'in meydan okuyan paylaşımı 2 milyonun üzerinde beğeni aldı.

13/15

Delevingne'le aynı safta yer alan ünlüler arasında John Legend, Chelsea Handler, Joan Smalls ve Amy Schumer gibi isimler var.

14/15

Feminist komedyen Amy Schumer de Cara Delevingne'in başına gelenler karşısında şunları söyledi: "Takipçi kaybetmek güzel şey! Ben de Trump'ı sevmediğimi söylediğimde epey bir takipçi kaybetmiştim. İyi kurtardık!" dedi.

15/15